fbpx

To był bardzo pracowity weekend dla zawodników naszej lokalnej Szkoły Tenisa.

To był bardzo pracowity weekend dla zawodników naszej lokalnej Szkoły Tenisa prowadzonej przez trenera Grzegorza Koźlakowskiego. Najmłodsza z zawodniczek Nina Andrzejczuk rywalizowała w Puszczykowie w turnieju tenis10 w kategorii czerwonej, czyli dla ośmiolatków. Nina bez problemu wygrała swoje dwa pierwsze mecze w grupie pewnie, pokonując przeciwników 7/1 7/3 oraz 7/3 7/5 w trzecim meczu w grupie trafił się ciężki przeciwnik, ale Nina się nie poddała i wywalczyła wygraną w trzecim secie. Jednak w ćwierćfinale musiała uznać wyższość przeciwnika i na tym zakończyła turniej.

Karina Lubecka wystąpiła w turnieju po niemieckiej stronie w mieście Halberstadt w kategorii zielonej dla dzieci w wieku dziesięciu lat. To był świetny start w tym turnieju, gładko wygrała swój pierwszy mecz bez straty gema. W kolejnym meczu trochę musiała się pomęczyć, ale ostatecznie wygrała, pokonując koleżankę z zagranicy 6/3 6/4. Pewnie przeszła do półfinału, lecz ze względów organizacyjnych na tym musiała zakończyć swoje zmagania.

Patryk Sarnowski wystartował w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w singlu i w deblu w parze z zawodnikiem z Tarnowa Podgórnego. W singlu i w deblu zakończył rywalizację w pierwszych rundach. Przypomnijmy, że Patryk to aktualnie 83 zawodnik rankingu PZT kadetów (do lat 16). Ma na swoim koncie wygrane turnieje PZT rangi: wojewódzkiej (WTK), ogólnopolskiej (OTK), jest mistrzem województwa lubuskiego w singlu i deblu. Latem wygrał dwustopniowe eliminacje do turnieju Tennis Europę.

Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!