fbpx
Home Aktualności Grand Prix Piłki Plażowej. Jak wygląda klasyfikacja generalna?

Grand Prix Piłki Plażowej. Jak wygląda klasyfikacja generalna?

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Grand Prix Siatkówki Plażowej 2020 (7)

Za nami przedostatni turniej letniego Grand Prix Siatkówki Plażowej, który odbył się w sobotę 22 sierpnia w Lemierzycach.

Pogoda była równie zaskakująca jak ostatnio, jednak tym razem nikt nie uchronił suchej nitki. Po uroczystym otwarciu ciemne chmury zawisły nad turniejem, ale nikomu to nie przeszkadzało, aby pokazać 100% zaangażowania na boisku. 

Rozgrywki przeprowadzono w systemie brazylijskim. Udział wzięło 11 drużyn w składach: Świnki – Karolina Lenc, Andrzej Nowakowski, Roztentegowywacze – Kamila Sienkiewicz, Jan Gąsiorek, Agrafka – Małgorzata Makowska, Krzysztof Skrzypnik, Dziki – Maciek Sikora, Wojtek Rożnowski,  UKS Dwójka Kostrzyn – Paweł Bihuniak, Patryk Dębowski, Plażowicze – Adam Kierski, Przymuszała Michał, Żaba Team – Marcin Gąsiorek, Krzysztof Woźniak, Piranie – Paweł Matusiak, Łukasz Matusiak, Naleśniki – Tomasz Rejczak, Szymon Rejczak, Krzeszyce – Rafał Krótki, Marcin Łukasiewicz, Lemierzyczak- Mirek Lis, Olek Saryca.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Do półfinałów dostały się „UKS Dwójka Kostrzyn” oraz „Roztentegowywacze”. „UKS Dwójka Kostrzyn” okazała się mocniejszą drużyną. Drugi półfinał odbył się z udziałem: „Piranie” i „Plażowicze” gdzie „Plażowicze” uzyskali zwycięstwo.

Po gorących emocjach, mocnych uderzeniach i zagrywkach złoto zdobyli swoim debiutem na turnieju „Plażowicze” . Miejsce trzecie tym razem przypadło drużynie „Roztentegowywacze”, która w meczu o podium ograła „Piranie”.

Klasyfikacja generalna aktualnie zrobiła się bardzo napięta, ponieważ miejsce pierwsze ex aequo o sumie punktów 310 posiadają „Krzeszyce” i „UKS Dwójka Kostrzyn”. Na drugim miejscu plasują się „Dziki” które mają 280 punktów. Podium zamykają „Roztentegowywacze”. 

Jednak jeszcze nikt nie powiedział ostatniego słowa, bo przed nami ostatni turniej letniego Grand Prix Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 30 sierpnia od godziny 9:00 w Chartowie. Będzie to połączone z Biegiem „Szlakiem Bielika”.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, w szczególności, że przychód z imprez przekazany będzie na cele charytatywne, a pomaganie dobrą zabawą sprawia jeszcze więcej przyjemności. Do zobaczenia !

W przerwach meczowych można było się schronić pod namiotami, które użyczył sołtys Jan Grabiński, oraz zjeść pyszną zupę, którą przygotowała Wioletta Grabińska. Duże podziękowania za przygotowanie turnieju należą się dla państwa Anity i Tomasza Rejczak, a także radnemu gminy Słońsk Janowi Obara za dofinansowanie wydarzenia.

Autor: Urszula Tymczyn

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice