fbpx

3 tys. mieszkańców powiatu słubickiego zapisało się już do nowej przychodni w szpitalu

Świeżo wyremontowane pomieszczenia, nowoczesne gabinety, wygodna poczekalnia, a na ścianach piękne prace wychowanków Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach – tak wygląda nowa przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w słubickim szpitalu, która już zaczęła funkcjonować. Nowa przychodni wzbudza ogólne zainteresowanie mieszkańców, zapisało się już 3 tys. osób. Przychodnia mieści się tuż przy bramie wjazdowej do szpitala, od strony ulicy Nadodrzańskiej. 

– Pandemia pokazała nam, jak ważna dla pacjentów jest dostępność do usług medycznych. Stąd nasza decyzja o uruchomieniu przy szpitalu przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej – mówił starosta Leszek Bajon podczas odwiedzin nowej przychodni. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Problem z dostaniem się do słubickich przychodni jest niemały, co wielokrotnie zgłaszali nam Czytelnicy. Czy przychodnia w szpitalu jest rozwiązaniem problemów pacjentów? 

– Póki co, do dyspozycji pacjentów jest dwóch lekarzy, jednak docelowo będzie ich więcej – tłumaczył prezes szpitala, zachęcając mieszkańców do składania deklaracji do POZ.

Aby zostać pacjentem przychodni należy złożyć w rejestracji przychodni deklarację.

Rejestracja:

  • Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach
    8.00 -15.00. 
  • Rezerwacji wizyt można dokonać na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego pod numerami: 95 750 14 14 lub 511 673 045

„Z chwilą podpisania deklaracji macie Państwo prawo do korzystania ze wszystkich świadczeń udzielanych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w szczególności porad lekarskich, zabiegów pielęgniarskich, opieki położnej, badań laboratoryjnych i obrazowych, szczepień i bilansów dzieci zgodnie z kalendarzem szczepień oraz wizyt domowych lekarskich, pielęgniarskich i patronażowych” – czytamy na stronie szpitala.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Słubicach

Czytaj też: Spuchnięty brzuch: jakie są rozwiązania na walkę ze wzdęciami?

 

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice