fbpx

Słubice: Charytatywny festyn Fundacji Grupy Pomagamy [GALERIA ZDJĘĆ]

Niedziela zapowiadała się bardzo pochmurnie, jednak zorganizowany przez Fundację festyn rozgonił ciemne chmury i zapewnił dzień pełen wrażeń! Przybywających ludzi na boisko SOSiR’u witały wesołe maskotki. Dzieci do dyspozycji miały całe miasteczko dmuchańców. Zabawie nie było końca!

– Wreszcie się coś dzieje, można się pobawić, w naszym mieście tak naprawdę nie ma zbyt wielu atrakcji dla dzieci! – powiedziała Anna Musica.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

– Bawię się super! – dodała córka pani Anny.

Pracownicy fundacji dokładali wszelkich starań, aby zapewnić moc atrakcji dla dzieci, organizowali konkursy, nawoływali do wspólnych gier. Można było puszczać ogromne bańki i potańczyć, były również stoiska z warkoczykami, a nawet tatuażami!

– Jest fajnie! Wrażenia super pozytywne! – podsumował Marek Rynkiewicz, który na festyn przyszedł z  rodziną. 

Na miejscu było także pogotowie, straż graniczna, pożarna, można było “postrzelać” wodą ze strażakami i obejrzeć pojazdy.

Serwowano też kiełbaskę z grilla, watę cukrową, pyszne, kolorowe napoje, domowe wypieki, wszystkie pieniądze szły oczywiście do puszek Fundacji.

– Cieszymy się, że mimo wszystko udało nam się ten festyn zorganizować, miał się odbyć 2 tygodnie temu, ale niestety pogoda nie pozwoliła. W końcu możemy zrobić coś dla dzieci, przez półtora roku byliśmy zamknięci i możliwości było mniej. Mamy dużo nowych zabaw i gier, o godzinie 16.00 na SOSirze będzie padać śnieg! Dziękujemy partnerom, którzy zawsze nas wspierają! – powiedziała szefowa Fundacji Grupy Pomagamy Ola Kołek.

Na festynie można było zakupić vouchery z super nagrodami!

– Mamy przygotowaną loterię dzięki słubickim przedsiębiorcom, którzy wsparli nas voucherami, można wylosować nagrodę, każdy voucher jest wygrany! Wszystkie pieniądze oczywiście idą na cele statutowe fundacji, a tym samym na pomaganie innym. Cieszymy się, że tutaj jesteśmy! – dodała  Marta Szymańska-Ptak z fundacji. 

Takie wydarzenia to wspaniała inicjatywa, możliwość dołożenia własnej cegiełki do zmiany losu innych ludzi na lepszy oraz świetna zabawa dla mieszkańców.

Ogromne podziękowania dla Fundacji Grupy Pomagamy za ich starania i chęć niesienia pomocy innym!

Czytaj też: Było aktywnie, zdrowo i z uśmiechem – tak można opisać doroczny festyn seniorów

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
słubicka 5, 69 108 cybinka (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice