fbpx

Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki, zwrot kosztów dojazdu. Praca w kostrzyńskiej firmie Sam Dong Europe czeka!

Sam Dong Europe Sp. z o.o, firma zajmująca się przetwarzanie drutu miedzianego szuka pracowników w charakterze operatorów maszyn. Co oferuje firma? Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki, możliwość rozwoju zawodowego, a tym samym zwiększenie wynagrodzenia, refundację kosztów dojazdu powyżej 30 km. 

Zakład Sam Dong Europe znajduje się w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firma realizuje projekty produkcyjne dla największych producentów transformatorów i generatorów na świecie. 

O firmie

Jako organizacja stawiamy na ciągły rozwój naszego personelu produkcyjnego. Chcemy otaczać się niezawodnym zespołem zaangażowanych i ambitnych Pracowników.

Zintegrowaną Politykę Zarządzania Jakością  zamierzamy osiągnąć poprzez realizację celów jakościowych i środowiskowych w następujących obszarach:

  • wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych w celu minimalizacji naszego wpływu na środowisko w zakresie energochłonności, emisji i odpadów powstających w procesach produkcyjnych,
  • poprawę wydajności produkcji,
  • utrzymanie najwyższego poziom satysfakcji klienta,
  • wypracowanie stabilnej pozycji na rynku,
  • tworzenie zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy,
  • płynne procesy dostawy do klientów

W celu realizacji powyższych zobowiązań pracujemy zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania, który spełnia ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym procesie produkcyjnym, produktach, ale również nieformalnej kulturze organizacyjnej, zachęcamy do odwiedzenia nas na stronie:

www.samdongeurope.com oraz Facebook Sam Dong Europe

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!