fbpx

Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. „Telewizja Kłamie” – wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu już w Walentynki 14 lutego w Słubicach! To świetna propozycja na walentynkowy wieczór!

Tamara Arciuch  jako Ania Lewandowska,  Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz – znani aktorzy wcielą się w postaci znanych prezenterów telewizyjnych. Publiczność jako telewidz będzie wybierać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru: TVP, TVN, Polsat i … TV Trwam. Może być ciekawie…

 

„Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu, gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się… ze śmiechu!!” – czytamy w zapowiedziach spektaklu. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

 

Spektakl oglądany w całej Polsce robi wrażenie na widzach. Przytoczmy kilka komentarzy:

„Rewelacja ,ponad 2 godz. doskonałej zabawy ,śmiechu co niemiara. Polecam !!! Byliśmy z rodzicami też doskonale się bawili. Owacje na stojąco potwierdzają profesjonalizm aktorów.”, „Spektakl i scenariusz super! Poczułam się jak w normalnym świecie. Gra i zestaw aktorów z górnej półki – gorąco polecam.”, „Rewelacyjny spektakl, sarkastyczne spojrzenie na patologię telewizji, świetna gra aktorska, naprawdę superkomedia (…), „Bardzo nam się podobało, uśmialiśmy się do łez. W obecnym świecie, gdzie nierzadko płaczemy z innych powodów, taki humorystyczny oddech – niezbędny; nieco dystansu dla samych siebie – także. Dziękujemy pani Tamarze, panom Bartkom i Pawłowi :)”. 

 

Gdzie i kiedy? 

Telewizja Kłamie
14.02.2023 r. godz. 19:00
Aula Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice

 

Bilety

Bilety w cenie 110 zł można już nabyć online: https://biletyna.pl/event/view/id/279923

 

 

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!