fbpx

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę przed maturą? Podejdź do próbnej matury online i zgarnij nagrodę!

Weź udział w serii próbnych matur online! Nie tylko wyłapiesz ewentualne braki, ale również zawalczysz o atrakcyjne nagrody! Maturzyści, którzy osiągną najlepsze wyniki z próbnych matur, zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi Allegro i bonami do sklepu Dyktanda.pl. Otrzymają także dostęp premium do serwisów Dyktanda.pl oraz Mathematics.live. Wartość nagrody głównej to aż 2 tysiące złotych! Z kolei dla wszystkich uczestników przygotowano nagrody gwarantowane.

Za organizacją wydarzenia stoją dwa popularne portale edukacyjne: Dyktanda.pl oraz Mathematics.live. Wspólnie z egzaminatorami OKE przygotowali arkusze egzaminacyjne z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz chemii. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Próbne matury, podobnie jak prawdziwe, będą odbywały się dzień po dniu, po jednym egzaminie dziennie. Ich treść została przygotowana specjalnie na potrzeby konkursu i będzie odpowiadać prawdziwej maturze. Będą składały się z pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru oraz z pytań otwartych. Na uczestników czekają matury z języka polskiego i angielskiego, matury z matematyki oraz, jako osobna kategoria, matura rozszerzona z chemii.

Matury próbne z Dyktanda.pl oraz Mathematics.live będą odbywały się w dniach 19-25 kwietnia 2022 r. Start wyznaczono na godzinę 18:00, tak aby nie kolidowały z zajęciami w szkole. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz życzymy wysokich rezultatów – zarówno na maturach próbnych, jak i właściwych egzaminach w maju!

https://mathematics.live/pl/konkurs/matura-probna-z-dyktanda-pl-i-mathematics-live

https://dyktanda.pl/konkursy/ogolnopolski-egzamin-maturalny

Czytaj też: 2. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych i Techniki Motoryzacji w Słubicach!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice