fbpx
Home Aktualności CHCESZ WSTĄPIĆ DO POLICJI? SPRAWDŹ SIĘ NA TORZE PRZESZKÓD

CHCESZ WSTĄPIĆ DO POLICJI? SPRAWDŹ SIĘ NA TORZE PRZESZKÓD

by Redakcja iLoveSłubice.pl
whatsapp image 2020 11 20 at 15.49.45

Słubiccy policjanci organizują spotkanie dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z poszczególnymi etapami procesu rekrutacyjnego. Pod okiem policyjnego instruktora, będzie można także sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. W takich ćwiczeniach może wziąć udział każdy, kto chciałby wstąpić w nasze szeregi. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach (duża hala). Zajęcia odbędą się 21 października 2021 r., potrwają od godziny 18.00 do 20.00.

Policyjny instruktor na specjalnie przygotowanym torze przeszkód zademonstruje prawidłowe wykonanie zadania i wytłumaczy jak pokonać poszczególne przeszkody w możliwie jak najkrótszym czasie. Pokonanie toru przeszkód w czasie nie dłuższym niż 1 min 41 s., jest warunkiem zaliczenia tego etapu postępowania kwalifikacyjnego.   

Aby zostać policjantem, należy przejść pozytywnie całą procedurę rekrutacyjną, która składa się z testu wiedzy, sprawdzianu sprawności fizycznej, testu psychologicznego i rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto każdy z kandydatów musi wykonać badania lekarskie i przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do służby w Policji.

Jednym z etapów, który na początku sprawia kandydatom do służby w Policji trudności jest TSF, czyli test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący 1 min 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Aby sprawnie przejść ten etap postępowania warto się do niego przygotować.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przećwiczenia toru przeszkód 21 października 2021 r.,w godz.18:00-20:00. Zajęcia odbędą się na dużej hali sportowej SP w 1 w Słubicach.   

Autor: KPP Słubice

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice