fbpx

CHCESZ WSTĄPIĆ DO POLICJI? SPRAWDŹ SIĘ NA TORZE PRZESZKÓD

Słubiccy policjanci organizują spotkanie dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z poszczególnymi etapami procesu rekrutacyjnego. Pod okiem policyjnego instruktora, będzie można także sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. W takich ćwiczeniach może wziąć udział każdy, kto chciałby wstąpić w nasze szeregi. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach (duża hala). Zajęcia odbędą się 21 października 2021 r., potrwają od godziny 18.00 do 20.00.

Policyjny instruktor na specjalnie przygotowanym torze przeszkód zademonstruje prawidłowe wykonanie zadania i wytłumaczy jak pokonać poszczególne przeszkody w możliwie jak najkrótszym czasie. Pokonanie toru przeszkód w czasie nie dłuższym niż 1 min 41 s., jest warunkiem zaliczenia tego etapu postępowania kwalifikacyjnego.   

Aby zostać policjantem, należy przejść pozytywnie całą procedurę rekrutacyjną, która składa się z testu wiedzy, sprawdzianu sprawności fizycznej, testu psychologicznego i rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto każdy z kandydatów musi wykonać badania lekarskie i przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do służby w Policji.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Jednym z etapów, który na początku sprawia kandydatom do służby w Policji trudności jest TSF, czyli test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący 1 min 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Aby sprawnie przejść ten etap postępowania warto się do niego przygotować.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przećwiczenia toru przeszkód 21 października 2021 r.,w godz.18:00-20:00. Zajęcia odbędą się na dużej hali sportowej SP w 1 w Słubicach.   

Autor: KPP Słubice

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice