fbpx

Chcesz zostać policjantem? Przyjdź na wspólny trening i zmierz się w sprawności fizycznej!

Słubiccy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Słubicach na sali Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji. Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego pokonał go szybko i bez trudności.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Policyjny instruktor w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizuje spotkanie praktyczne, podczas którego będzie demonstrować technikę pokonywania wybranych elementów toru i służyć wszelką pomocą i poradą uczestnikom zajęć sportowych. Każdy z uczestników treningu będzie miał możliwość sprawdzić swoją kondycję podczas pokonywania toru przeszkód, jak również porozmawiać indywidualnie z instruktorem.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Zajęcia dla zainteresowanych odbędą się w dniu 18 lutego 2022 roku w godz. 18:00-21:00 przy ul. Sportowej 1 w Słubicach na sali Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Słubicach
aspirant Agnieszka Kaczmarek

Czytaj też: Pijany rowerzysta z gminy Cybinka zapłaci 2,5 tys. mandatu. Miał 2,5 promila.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!