Home Aktualności Dobre występy słubickich zawodników tenisa stołowego!

Dobre występy słubickich zawodników tenisa stołowego!

by Robson
Spośród 25 uczestników nasi ludzie zdobyli czołowe miejsca.

Bardzo udany turniej dla tenisistów stołowych ze Słubic. Spośród 25 uczestników nasi ludzie zdobyli czołowe miejsca. To dobry przed II i IV ligą, która ruszy na początku października.

Reprezentowane przez czterech zawodników STS, czyli Stowarzyszenie Tenisa Stołowego wybrało się w poniedziałek 17 sierpnia do podgorzowskich Lipek Wielkich. Głównymi organizatorami tej imprezy był klub sportowy Kłodawa i Gminny Ośrodek Kultury w Santoku.

Po kilkugodzinnych bojach  okazało się, że słubiccy zawodnicy zajęli czołowe miejsca. Mistrzem został Marek Szuplak, czwarty był Przemysław Łowiecki, tuż za nim na piątej pozycji Mieczysław Marciniak, a siódmy Ireneusz Polak. Warto dodać, że w turnieju wzięło udział 25 zawodników, co sprawi, że STS pokazał się z bardzo dobrej strony.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia