Bardzo udany turniej dla tenisistów stołowych ze Słubic. Spośród 25 uczestników nasi ludzie zdobyli czołowe miejsca. To dobry przed II i IV ligą, która ruszy na początku października.

Reprezentowane przez czterech zawodników STS, czyli Stowarzyszenie Tenisa Stołowego wybrało się w poniedziałek 17 sierpnia do podgorzowskich Lipek Wielkich. Głównymi organizatorami tej imprezy był klub sportowy Kłodawa i Gminny Ośrodek Kultury w Santoku.

Po kilkugodzinnych bojach  okazało się, że słubiccy zawodnicy zajęli czołowe miejsca. Mistrzem został Marek Szuplak, czwarty był Przemysław Łowiecki, tuż za nim na piątej pozycji Mieczysław Marciniak, a siódmy Ireneusz Polak. Warto dodać, że w turnieju wzięło udział 25 zawodników, co sprawi, że STS pokazał się z bardzo dobrej strony.