fbpx

Dzięki słubickim policjantom, podrobione perfumy nie trafią na rynek.

Słubiccy policjanci zatrzymali 35-latka, który sprzedawał podrobione perfumy i zegarki oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych światowych marek. W sprawie zabezpieczono produkty, które nie trafią już na rynek. Za wprowadzenie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę  (1 marca  br.) dyżurny słubickiej komendy odebrał zgłoszenie o osobie, która w rejonie stacji benzynowej oferuje do sprzedaży perfumy znanych marek. Na miejsce udał się patrol słubickich mundurowych.  Już po chwili zgłoszenie zostało potwierdzone. Funkcjonariusze nie tylko ustalili okoliczności zgłoszenia, ale po dokonanej analizie przedmiotów, zabezpieczyli towary w postaci perfum i zegarków, które posiadały podrobione znaki towarowe, a także zatrzymali 35 letniego mężczyznę, który z handlu tym towarem uzyskiwał stały dochód.  Ponadto mężczyzna okazał się również, osobą poszukiwaną do innych spraw o podłożu przestępczym.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Dzięki pracy słubickich policjantów, kolejne podrabiane produkty nie trafią do obrotu handlowego, a tym samym nie narażą innych konsumentów na straty. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej, za wprowadzenie do do obrotu przedmiotów z podrobionymi znakami towarowymi 35 letniemu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor :

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

Aspirant Ewa Murmyło
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!