fbpx
Home Aktualności Kolarze ze Słubic stworzyli „Górski Team”

Kolarze ze Słubic stworzyli „Górski Team”

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Fot. Archiwum organizatorów

Pod koniec ubiegłego roku Słubicom przybyła kolejna ekipa kochająca sport. Tym razem chodzi o drużynę MTB, czyli kolarstwa górskiego. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Piotr Grzegorczyk, który w tym sporcie działa z powodzeniem już wiele lat.

Jak „donosi” nam pomysłodawca i lider Piotr Grzegorczyk drużyna powstała w 2019 r, z jego inicjatywy i przyjęła nazwę „Medlook Cycling Team”. Piotr w ostatnich latach był częścią znanej w Polsce drużyny MTB 2×3 Racing Team.

– Celem było stworzenie amatorskiej drużyny składającej się z – co ważne – lokalnych utalentowanych zawodników, którzy mogliby rywalizować z najlepszymi drużynami w zachodniej Polsce. Celem na 2020 r. jest zdobycie pierwszego miejsca drużynowo w Zachodniej lidze MTB. Na razie plan się udaje -mówi P. Grzegorczyk.

Po dwóch etapach  drużyna zajmuje pierwsze miejsce.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

– Kolejny etap już 08 sierpnia w Przytocznej, do którego w dniach 01-09.08. zawodnicy będą przygotowywać się na mikrozgrupowaniu w Szklarskiej Porębie – dodaje Grzegorczyk.

Warto poznać skład drużyny:

Piotr Grzegorczyk, Dariusz Kos, Marcin Bilski. Dariusz Szymański. Jakub Struch i Jakub Komar.

Tytularnym sponsorem drużyny jest Salon Optyczny Medlook w Słubicach, a sponsorami wspierającymi: Centrum medyczne Prespo w Słubicach. dystrybutor Odżywek sportowych Enervit, producent opraw i szkieł okularowych Jai Kudo.

Życząc spełnienia głównego celu liczymy oczywiście na inne sukcesy w wyścigach MTB, które odbywają się niemal co tydzień w całym naszym i sąsiednich województwach. Oczywiście o wynikach będziemy w naszym portalu na bieżąco informować.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice