fbpx
Home Aktualności Dzieci ze Słubic wzięły udział w obozie rekreacyjnym w Karpaczu z Fundacją GRUPY Pomagamy

Dzieci ze Słubic wzięły udział w obozie rekreacyjnym w Karpaczu z Fundacją GRUPY Pomagamy

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Drużyna Sportowa Fundacji Grupy Pomagamy Ze Słubic

Jak się chce to można wszystko… Kilka lat temu kilku zapaleńców (wtedy jeszcze pod egidą SKP Słubice), a dziś z główną rolą Fundacji Grupy Pomagamy stworzyli razem drużynę piłkarską, dla której wyniki nie były najważniejsze.

Chodziło i do dziś jest to priorytetem o dobrą zabawę, zdrowie, integrację i kształtowanie charakterów. Dziś wspominamy razem z Mariuszem Zborowskim ostatni rekreacyjno-treningowy wyjazd tej grupy w góry.

Drużyna sportowa Fundacji Grupy Pomagamy, dzięki sponsorom i dofinansowaniu przez Gminę Słubice przez 4 dni uczestniczyła w obozie rekreacyjnym w Karpaczu. Dzieci, rodzice oraz członkowie Fundacji czynnie spędzili ten czas, przemierzając pieszo szlaki karkonoskich gór. Śnieżka, Biały Jar, Mały Staw i wiele innych górskich atrakcji po raz pierwszy „zawitały” w ich serca. Zwiedzili także sztolnię Kowary, tj. dawną kopalnię uranu oraz sprawdzili swoją siłę i umiejętności ruchowe na wysokogórskim parku linowym. Sportowy wysiłek i pokonywanie własnych lęków w uroczych krajobrazach naszych polskich gór zaowocowały nieskrywaniem zadowoleniem i radością….i aż szkoda, że to tylko 4 dni.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice