fbpx

Już 3 września w klubie UNDERGROUND wielkie wydarzenie! Wystąpi sam DJ Deekline. Nie zabraknie również innych gwiazd. Noc zapowiada się niesamowicie!

– 3 września o 21:00 po raz kolejny otworzę drzwi do „podziemia”. Tym razem goście, którzy zejdą schodami i miną słynną „bramę” będą ugoszczeni grubym LineUp’em. W samym sercu klubu Underground naprzeciw tańczącym stanie aż 10 DJ -ów z Polski i zza granicy – zapowiada imprezę w klubie UNDERGROUND organizator.

3 września w klubie Undergrund wystąpi znany chyba wszytskim DJ Deekline (Wielka Brytania). Jest to jedna z wielu gwiazd tego wieczoru. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Kim jest DJ Deeklin?

Jak podaje Wikipedia „Deekline to brytyjski producent i DJ muzyki breakbeat , breakstep , drum and bass i garage . Jest innowatorem muzyki breakstepowej , która jest ciężkim basem, przepełnionym breakbeatem 2-step , po raz pierwszy scharakteryzowany w jego przeboju z 1999 roku „ I Don’t Smoke ”, który osiągnął 11 miejsce na listach przebojów w Wielkiej Brytanii. Jest właścicielem wytwórni Rat Records, która wydała materiał takich artystów jak DJ Fresh , Jack Beats , Stanton Warriors , Wiley , Skinny Man, Rennie Pilgrem , House Breakers czy Freq Nasty. Deekline miał również godną uwagi współpracę z brytyjskimi producentami muzyki elektronicznej Edem Solo i Wizardem. W 2011 roku otworzył swój internetowy sklep odzieżowy Bass Boutique”. 

Posłuchajcie: Dj Deekline @ Back To The Noughties Vol 1 Break Beat

Kto jeszcze? 

Poza gwiazdą wieczoru tej nocy bawić Was będzie: Keith MacKenzie (USA), Martin Telemann (Niemcy), Cherry aka BreakNtune (Szczecin) , Deaklaluka (Szczecin) , Mikolaj Klymenko (Lwów/Warszawa), Luke Weedsmoker (Słubice), Chevu (Słubice), Golabex (Słubice).  Na adapterach: – Holibut (Słubice)Posłuchajcie.

 

Bilety

Bilety 40/50 PLN

Bilety w cenie 40 zł dostępne są w klubie Underground, a także u Golabex’a. Bilety w dniu imprezy od godziny 21:00 w cenie 50 zł. 

Czytaj też: „CZUJĘ SIĘ SPEŁNIONY, KIEDY GRAJĄC WIDZĘ UŚMIECH NA TWARZACH LUDZI – MÓWI SŁUBICKI DJ MICHAŁ GOLABEX GOŁĘBIOWSKI [ROZMOWA]

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!