fbpx

Kiedyś pomagał, dziś sam potrzebuje pomocy! Przemka czeka operacja, na którą go nie stać

Przemysław Kamiński,  mieszkaniec sąsiedniego Kostrzyna nad Odrą zbiera pieniądze na przeszczep łąkotki kolana. Taka operacja nie jest refundowana przez NFZ, a bóle są coraz większe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Przemek od dawna pomaga potrzebującym. Zawsze chętnie włącza się do różnych akcji pomocowych jako wolontariusz, pomaga też osobom z niepełnosprawnościami.  

 

– Kocham pomagać innym – pracowałem m.in. jako wolontariusz dla uchodźców z Ukrainy. Staram się być zawsze tam, gdzie potrzebne są ręce do pracy, czy serce dla osób potrzebujących wsparcia. Niestety teraz sam potrzebuję pomocy. Nie stać mnie na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem artroskopii kolana polegającej na wszczepieniu implantu kolagenowego. Taką operację, można tylko wykonać w placówce prywatnej, ponieważ są nierefundowane. Koszt takiej operacji może wnieść aż 16 600 zł. Sam sobie nie poradzę — mówi Przemek. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

 

Przemka miesięczny dochód to 1021 zł, co wystarcza mu na skromne wyżywienie. O oszczędnościach nie ma mowy. 

 

Żeby operacja doszła do skutku, Przemek założył zbiórkę na zrzutka.pl. I choć udało się zebrać trochę pieniędzy, wciąż jest za mało, by pokryć koszt operacji, dalszego leczenia i rehabilitacji kolana. 

 

Bóle kolana są coraz większe, co w znacznym stopniu przekłada się na problemy z chodzeniem. 

 

Pomóc można wpłacając pieniądze na: zrzutka.pl/operacja-kolana-prawego-implant-kolagenowy (KLIKNIJ)

lub na numer rachunku bankowego przepisany do zrzutki: 51 1750 1312 6881 8380 9933 0234 

Odbiorca:
Zrzutka.pl Sp. z o.o.
Al. Karkonoska 59
53-015 Wrocław

Tytuł wpłaty: Zrzutka.pl/x7x3p8

 

Czytaj też: O człowieku, który połączył wiele pasji w jedną. Sławi nasz powiat i pokazuje jego piękno. O kim mowa? Zobaczcie sami [Galeria zdjęć]

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice