fbpx
Home Aktualności Kobieta jechała z 9 miesięczną córeczką, straciła panowanie nad autem i wypadła z drogi. Auto dachowało.

Kobieta jechała z 9 miesięczną córeczką, straciła panowanie nad autem i wypadła z drogi. Auto dachowało.

by Renata Hryniewicz
Fot. Policja Słubice

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej numer 134. Kobieta podróżująca z 9 miesięczną córeczką straciła panowanie nad samochodem, wypadła z drogi i dachowała. Na szczęście nie doszło do tragedii. 

Dzielnicowi z Ośna Lubuskiego otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 134. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący fiatem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie zastali samochód leżący w rowie – relacjonuje zdarzenie podkomisarz Magdalena Jankowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. – Okazało się, że w aucie jest 37-letnia kobieta i jej 9-miesięczna córeczka.

Z wnętrza wydobywał się dym i zapach spalenizny. Mundurowi natychmiast wyłączyli zapłon pojazdu i udzielili kobiecie i jej dziecku pierwszej pomocy. – Straż pożarna i karetka pogotowia dotarły na miejsce, gdy już policjanci upewnili się, że osoby poszkodowane są bezpieczne. Na szczęście 37-latce i jej malutkiej córeczce nic poważnego się nie stało. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja drogowa – informuje rzeczniczka.

Dachowanie Auta Ośno Lubuskie

Baner Brand Cy
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice