fbpx
Home Aktualności Kolejnym gościem Miłosza jest osoba znana i kochana przez słubiczan. Wiecie o kim mowa? Oczywiście o Aleksandrze Kołek!

Kolejnym gościem Miłosza jest osoba znana i kochana przez słubiczan. Wiecie o kim mowa? Oczywiście o Aleksandrze Kołek!

by Renata Hryniewicz
Fot. FB. Ola Kołek

Ola Kołek, szefowa „Fundacji Grupy Pomagamy” była kolejnym gościem Miłosza Izdebskiego w programie „Klasykiem do salonu”. 

Każdy już wie, że nie ma siły, która mogłaby zatrzymać Olę w dążeniu do celu, i nie chodzi tu o nią, ale o pomoc jaką niesie potrzebującym. Długo trzeba byłoby wymieniać, co wraz z grupą Pomagamy zrobiła dla ludzi z powiatu słubickiego i nie tylko. Obecnie Fundacja Grupy Pomagamy z patronem medialnym przedsięwzięcia portalem I Love Słubice remontuje dom schorowanej pani Janinie i jej synowi, który ma stwierdzoną schizofrenię.

Niewielu wie, że chęć pomagania u Oli narodziła się w czasie, kiedy jej mama zachorowała na raka. Wizyty w szpitalach, chorzy ludzie, dzieci – wszystko to sprawiło, że Ola postanowiła pomagać innym. Ale więcej o tym, o akcjach fundacji, o postawie słubiczan w programie Miłosza ” Klasykiem do salonu” . Zobaczcie koniecznie!

 

Podobał Wam się artykuł? Polub nas na Facebooku.

Czytaj też: Dzisiaj w programie Miłosza Izdebskiego przyszłość lubuskiego tenisa Dominika Podhajecka.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice