fbpx
Home Aktualności Koloryzacja inspirowana brazylijskim słońcem. Efekt jest świetny!

Koloryzacja inspirowana brazylijskim słońcem. Efekt jest świetny!

by Renata Hryniewicz
Miłosz Izdebski koloryzacja

Wiecie jak wygląda brazylijskie rozświetlenie? Jeśli nie koniecznie obejrzyjcie film, na którym słubicki stylista Miłosz Izdebski pokazuje hit koloryzacji krok po kroku. Efekt jest świetny! Zobaczcie sami!

Chcesz się dowiedzieć jaką porą roku jesteś? Zobacz film „Jakim jesteś typem urody? Wiosna, zima, lato czy jesień?”

Miłosz Izdebski, który w Słubicach prowadzi salon fryzjerski. Swoją wiedzę zdobywał ucząc się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i na świecie, między innymi w Warszawie, Katowicach, Sankt Petersburgu, Barcelonie i Berlinie. Przez lata był instruktorem WELLA POLSKA. Przeszkolił wielu fryzjerów w całej Polsce. W telewizji TVN Media promował markę Londa. Czesał laureatów Telekamer. Czesał w pokazach mody, między innymi dla Mariusza Przybylskiego.

Miłosz ma mnóstwo pomysłów i realizuje nowe projekty. Jednym z nich jest program „Klasykiem do salonu”, w którym stylista przeprowadza wywiad ze znaną osobą jadąc garbusem z 1965 r. Więcej na https://iloveslubice.pl/kultura-i-rozrywka/klasykiem-do-salonu-wywiady-ze-znanymi-ludzmi-slubice/

Może chcielibyście wziąć udział w konkursie z nagrodą ufundowaną przez Miłosza? Jaka to nagroda? Co trzeba zrobić? Zobaczcie!

Baner Brand Cy
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice