fbpx
Home Aktualności Ligowy Remis Słubickiego Klubu Sportowego

Ligowy Remis Słubickiego Klubu Sportowego

by Robson
Skp Słubice Zremisowała Z Chrobrym Drzeńsko (23)

W niedzielne popołudnie, podobnie jak Polonia Słubice nasza druga drużyna ligowa seniorów rozegrała mecz „u siebie”. Oczywiście chodzi o SKP Słubice, który w A-klasie podejmował Chrobrego Drzeńsko.

 Dwa remisy i jedna wygrana wydaje się dobrym łupem po trzech kolejkach tegorocznej A- klasy w wykonaniu Słubickiego Klubu Piłkarskiego. Ciekawe, że obydwa remisy podopieczni trenera i zarazem prezesa Klubu Adama Mrozińskiego uzyskali na swoim terenie, bo przecież wiadomo, iż na swoim terenie powinno być lepiej, czyli raczej z wygraną.

Jednak przeciwnicy, ten pierwszy Znicz Trzemeszno i ten trzeci Chrobry Drzeńsko to stali bywalcy tej klasy rozgrywkowej i posiadający w swoich składach zarówno doświadczonych , jak i młodych, wybieganych piłkarzy. Zatem od razu przechodzimy do wyniku, który był bezbramkowy. Spytaliśmy tuż po meczu A. Mrozińskiego jak odbiera ten remis i usłyszeliśmy, iż ten remis należy traktować jako jednak sukces.

– Od 75 minuty graliśmy w dziesiątkę, gdyż Andrzej Drabiec za drugą żółtą otrzymał czerwoną kartkę. Na szczęście do końca meczu udało nam się zachować zerowe konto w naszej bramce. Jestem zadowolony z naszej defensywy, natomiast „atak” nadal szwankuje – mówi A. Mroziński. 

– Jednak wszystko jest do naprawienia, cieszymy się, że w ogóle gramy w lidze. Dwa remisy i wygrana to moim zdaniem bardzo dobry początek ligi. Na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Przy okazji zapraszam serdecznie na nasze mecze w Słubicach. Staramy się dbać o kibiców. Jest dobra muzyka i atmosfera i oczywiście emocje sportowe -dodaje. 

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice