fbpx

Literiada dla Rafała Trzaskowskiego. Kampania wyborcza w Ośnie i Słubicach.

Słubice są wyjątkowym miastem na mapie naszego województwa. To miejsce, przy samej granicy, gdzie są bardziej ożywione kontakty z zachodnim sąsiadem – mówi I Love Słubice poseł partii Zieloni Tomasz Aniśko.

– Ważne jest, żeby Słubice jasno i głośno opowiedział się po stronie przyszłości, po stronie nadziei związanej z kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Chcemy mobilizować mieszkańców Słubic , żeby jak najliczniej wstawili się przy urnach wyborczych – dodaje poseł Aniśko. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Akcję zorganizowała posłanka Krystyna Sibińska i partia Zieloni z Ośna Lubuskiego. Grupa odwiedziła i spotkała się z mieszkańcami Sulęcina, Ośna Lubuskiego i Słubic. 

– Mamy rozpisany cały następny tydzień. Będziemy w wielu powiatach w województwie lubuskim. Bardzo się cieszymy, ze Lubuszanie wybrali w pierwszej turze Rafała Trzaskowskiego, że również Słubiczanie go wybrali, ale to jest wciąż za mało – mówi Krystyna Sibińska. – Musimy pracować dalej, musimy przekonać tych nie przekonanych, musimy prosić o poparcie sojuszników Szymona Hołowni i innych kandydatów na prezydenta. 

 

 

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!