fbpx

Magiczny podwieczorek z Niepodległą na Placu Bohaterów… [foto i wideo]

103. Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę w tym roku była świętowana w sposób nieoczywisty, uroczysty, a nawet wręcz magiczny. Ludzie przybyli tłumnie, aby podziwiać wspaniałe pokazy artystyczne przygotowane przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Na Placu Bohaterów, od godziny 17.15 mieszkańcy spotkali się z okazji urodzin Niepodległej, częstowali się pysznym ciastem oraz kawą, po czym zaczął się prawdziwy artystyczny performance. Przedstawienie łączyło w sobie elementy teatralne, muzyczne, taneczne, istna uczta dla wszystkich zmysłów! Występy zawierały wątki patriotyczne, ludowe, nie zabrakło również romantyzmu i wzruszeń, oczywiście dzięki słubickiej Bohemie!

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Nastrojowy wieczór dopełniały piękne piosenki we wspaniałych wykonach wokalnych, których autorem jest Henryk Lechelt, choreograf i reżyser przedsięwzięcia. Nie można również nie wspomnieć o starannie wykonanych kostiumach, dzięki którym pokazy były niezwykle dopracowane i tworzyły wyjątkowy klimat.

…Mam serce biało czerwone, do słońca twarz zwróconą,

Skrzydła Orła na plecach, lecę…

Na koniec uroczystości został oczywiście odśpiewany Hymn Polski. To piękne wydarzenie, ubrane w pobudzającą wszystkie zmysły szatę artystyczną, na długo pozostanie w naszej pamięci!

Czytaj także: Pobiegli po wolność! – Uliczne Biegi Niepodległości o Puchar Słubic [fotorelacja]

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!