fbpx

Masz ciekawy widok ze swojego okna? Galeria zaprasza mieszkańców Słubic i Frankfurtu do tworzenia wystawy. Wybrane zdjęcia będą przedstawione w trakcie trwania Festiwalu Nowej Sztuki „lAbiRynT”

Zdjęcie może być z częścią wnętrza, ramą okienną, możesz odbijać się w szybie, możesz pokazać wpadające światło lub to, co obserwujesz za oknem, czy zza firanki. Nie musisz mieć super sprzętu, nie musisz być fotografem. Popatrz w swoje okno rano, w południe, wieczorem, gdy pada i gdy wieje wiatr. Zdjęcia wyślij do słubickiej galerii „Okno”. Kuratorzy festiwalu „lAbiRynT” zaprezentują wybór nadesłanych zdjęć na festiwalu w formie projekcji w przestrzeni miejskiej Frankfurtu i Słubic

Twój widok z okna, w oknie na Festiwalu Nowej Sztuki „lAbiRynT”

Galeria „Okno” zaprasza wszystkich mieszkańców Słubic i Frankfurtu do projektu, którego efekty zaprezentujemy na Festiwalu Nowej Sztuki lAbiRynT.

 

Zróbcie zdjęcia ze swojego okna. Może być z częścią wnętrza, ramą okienną, możesz odbijać się w szybie, możesz pokazać wpadające światło lub to, co obserwujesz za oknem, czy zza firanki. Nie musisz mieć super sprzętu, nie musisz być fotografem. Popatrz w swoje okno rano, w południe, wieczorem, gdy pada i gdy wieje wiatr. Na pewno stworzysz fantastyczne zdjęcia – zachęca Anna Panek-Kusz, kuratorka festiwalu „lAbiRynT”.

Kuratorzy festiwalu „lAbiRynT” zaprezentują wybór nadesłanych zdjęć na festiwalu w formie projekcji w przestrzeni miejskiej Frankfurtu i Słubic.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Każdy może przesłać dwa zdjęcia  w formacie JPG do 30 września na adres  e-mail: anna@galeriaokno.pl na adres e-mail: anna@galeriaokno.pl do 30.09.2022. 

 

Festiwal odbywa się po raz 12 i jak co roku, zostanie zaprezentowany w całej przestrzeni miejskiej Słubic i Frankfurtu nad Odrą. Opiera się na trzydniowym cyklu imprez od piątku do niedzieli (21-23.10.2022).

Wystawy, instalacje, sztuka dźwięku, performance, prezentacje, wykłady i spotkania z 80 artystami z Polski, Niemiec i innych krajów odbędą się po obu stronach granicy polsko-niemieckiej oraz online w 13 różnych miejscach i w studiu livestream.

Hasłem tegorocznego festiwalu jest „Okno”.

Czytaj też: POWSTANĄ NOWE ŚCIEŻKI ROWEROWE! JEST NA TO PRAWIE 10 MLN ZŁ!

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice