fbpx
Home Aktualności MEDLook ze Słubic ze wspaniałymi wynikami w Nowej Soli [ZDJĘCIA]

MEDLook ze Słubic ze wspaniałymi wynikami w Nowej Soli [ZDJĘCIA]

by Robson
Mtb W Nowej Soli (3)

Grand Prix Kaczmarek Electric to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych cyklów w zachodniej Polsce. W rozgrywanej w Nowej Soli kolejnym etapie tej imprezy z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci drużyny MEDLook ze Słubic.

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jest cyklem wyścigów rowerowych o ponadregionalnej randze, organizowanych na malowniczych trasach województwa lubuskiego i wielkopolskiego i dolnośląskiego.

– Impreza ma charakter otwarty. Adresowana jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów, którzy klasyfikowani są w odrębnej kategorii Elita – mówi Cezary Kaczmarek, zapalony miłośnik kolarstwa, a zarazem prezes tytularnej firmy, która stała się głównym sponsorem tego przedsięwzięcia.

Po sukcesie drużynowym w całym cyklu Zachodniej Ligi MTB drużyna słubicka w składzie 3 zawodników wystąpiła w Nowej Soli. To właśnie tam w niedzielę 13 września odbył się w kolejności trzeci z siedmiu zaplanowanych na ten rok wyścigów Grand Prix.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

Poprosiliśmy Piotra Grzegorczyka z tego teamu o krótkie podsumowanie występów naszych ludzi.

– Możemy się pochwalić, że to kolejny tegoroczny wyścig zakończony sukcesem. W Nowej Soli wszyscy zawodnicy wystąpili na dystansie mega.  Jakub Komar odnotował najlepszy wynik w tym sezonie zajmując pierwsze miejsce open amatorów i drugie miejsce open w kategorii amator + elita i jednocześnie 1 miejsce M3. Do tego Dariusz Kos ukończył na 23 miejscu open amatorów i 31 miejsce amator+ elita, w swej kategorii M3 ukończył na 8 miejscu. W wyścigu wystąpiłem osobiście i ukończyłem go na 28 miejscu open amatorów i 35 miejsce amator+ elita (8 miejsce w kat. M4).

Przed kolarzami kolejny występ już w najbliższą niedzielę 20 września kiedy to wystartują w  prawie pełnym składzie, w niezmiernie wymagającym wyścigu ProTOUR III Maraton MTB w Policach

 

Zdjęcia: Galeria Kaczmarek Electric, Zbigniew Nisztuka, Janusz Zając, Alicja Staszewska-Lach

Baner Brand Cy
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice