fbpx

Mega dystans i mega wyniki. Słubicka drużyna wróciła z medalami!

Słubicka drużyna specjalizująca się w kolarstwie górskim (MTB) w niedzielę 4 lipca wybrała się do Chodzieży na kolejny etap największego w naszym regionie cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Był to czwarty tegoroczny wyścig w ramach Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021. Ten ostatni z numerem siedem odbędzie się 3 października w Wolsztynie. Zanim jednak do niego wyjdzie dziś podsumowujemy występ reprezentantów słubickiej ekipy MEDLooK-SGS Cycling Team.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

O krótkie podsumowanie tego startu poprosiliśmy Piotra Grzegorczyka, który stworzył ten team.

– Powiem krótko. Po prostu daliśmy radę, a nawet bardziej. Wyścig mega na 42 km przyniósł kilka podium i  medali naszym zawodnikom – mówi P. Grzegorczyk. – Jeśli chodzi natomiast o samą trasę to faktycznie nie była to niedzielna przejażdżka. Z jednej strony ciężka, a z drugiej strony bardzo ciekawa. Niekończące się single w górę i w dół. Lubimy to. Gratulujemy organizatorom z Chodzieży i firmie Kaczmarek Electric.

Medale zdobyli:

– Jakub Komar-  2 m-ce open i 1 w kat. M3

– Dariusz Kos-11 open i 1 kat. M4

– Piotr Grzegorczyk 12 open i 2 kat. M4

– Damian Romanowski 42 open i 6 kat. M2

Kolejne zmagania w ramach cyklu 25 lipca (niedziela) w Sulechowie

1 Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jest cyklem wyścigów rowerowych o ponadregionalnej randze, organizowanych na  malowniczych trasach województwa lubuskiego i wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Impreza ma charakter otwarty. Adresowana jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów, którzy klasyfikowani są w odrębnej kategorii Elita.

Czytaj też: Ruszyło letnie kino. Frekwencja dopisała [FOTO]. Jaki repertuar na przyszłe dni?

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!