fbpx
Home Aktualności Memoriał siatkarski wspaniałego człowieka… (Uwaga! Fotogaleria nigdzie wcześniej nie pokazywana)

Memoriał siatkarski wspaniałego człowieka… (Uwaga! Fotogaleria nigdzie wcześniej nie pokazywana)

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Memoriał Siatkarski Słubice

Choć to wydarzenie odbyło się ponad 4 m-ce temu z racji pandemii i zamieszania z nią związanego autor bał się, że to bardzo ważne, a do tego barwne wydarzenie przejdzie bez echa. Dziś warto wrócić do tych wielkich sportowych i nie tylko emocji…..

Chodzi oczywiście o można śmiało powiedzieć „kultowy” już memoriał siatkarski im. Zdzisława Skrętego, niezapomnianego ojca, nauczyciela, trenera i po prostu przyjaciela bardzo wielu osób. Nie będziemy przypominać całej historii tej imprezy, bo już bardzo wiele przez ostatnie 11 lat (tyle trwa ta historia!) zostało powiedziane i napisane……..

Tegoroczne największe święto siatkówki odbyło się 7 marca, czyli dzień przed świętem kobiet. Z tego też powodu główni organizatorzy przygotowali jak zwykle bukieciki prymulek (to takie kwiaty J ) dla wszystkich pań. Pań było sporo, bo aż cztery drużyny. Natomiast u panów wystartowało 8 ekip. Po otwarciu turnieju przez burmistrza  Mariusza Olejniczaka i przedstawiciela głównych organizatorów Dariusza Krzeptowskiego z ekipy „Dwójki” (oprócz panów w roli gospodyń wystąpiły oczywiście panie z ekipy” Prymulki z Dwójki”) rozpoczęto u panów boje w dwóch grupach, a u pań systemem „każdy z każdym”.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

Następnie najlepsze teamy z każdej grupy zagrały w wielkim finale, a drugie zawalczyły o m-ce III. W wielkim finale spotkał się Rzepin i drużyna składająca się z samych słubiczan „Nieobliczalni”. Górą z tej potyczki wyszli goście, a w meczu o III m-ce Złomiarze pokonali organizatorów z „Dwójki”.

U pań natomiast klasę pokazały siatkarki z ekipy o ciekawej nazwie „Do Garów Sulęcin”. (przy wręczaniu głównego trofeum przez Prezesa Zbigniewa Sawickiego nie mogło zabraknąć popisowego „numeru” p. Gosi Góra, czyli szpagatu). Natomiast dalsze miejsca zajęły gospodynie „Prymulki z Dwójki”, TL Starościn i Ośno Lubuskie. Po wręczeniu pucharów i trofeów wszyscy udali się na zasłużony wspólny posiłek….z tańcami i wieloma siatkarskim rozmowami w tle. Do zobaczenia już za rok……

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Klasyfikacja końcowa

KOBIETY

  1. Do Garów Sulęcin
  2. Prymulki z Dwójki
  3. TL Starościn
  4. Spójnia Ośno Lubuskie

MĘŻCZYŹNI

  1. Omega Rzepin
  2. Nieobliczalni
  3. Złomiarze
  4. Dwójka
  5. Dębno, Dziki, Młoda Dwójka Nauczyciele i uczniowie

Tak przy okazji tego siatkarskiego materiału zapraszamy tym razem na siatkówkę plażową dla drużyn 3-osobowych, która odbędzie się w Słubicach w sobotę 15 sierpnia. Szczegóły niebawem na stronach SOSiR, a i my też coś o tym wspomnimy.

Nasza Redakcja jest w posiadaniu relacji fotograficznych z prawie wszystkich Memoriałów. Już za kilka dni pokażemy najciekawsze z nich. Ciekawe czy rozpoznacie się po latach ?!

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice