fbpx

„Miłosz w Europie” – odcinek 23. Spektakularna metamorfoza Ani Wawrzyniak i Miłosza Izdebskiego w Słubicach.

Tydzień temu oglądaliście wywiad Miłosza Izdebskiego z niesamowitą słubiczanką Anią Wawrzyniak. Dzisiaj styliści przeprowadzili metamorfozę w Słubicach. Jak im wyszło? Oceńcie sami! 

Już od 24 tygodni śledzimy podróże Miłosza, w których bohater odwiedza różne miasta w Europie pokazując ich kulturę, a także przeprowadza wywiady z miejscowymi fryzjerami/stylistami. Tym razem nadal pozostajemy w Słubicach, ale nie ma czego żałować. Miłosz odwiedził uwielbianą Anię Wawrzyniak, która opowiedziała o swojej pracy (oglądaj: „Miłosz w Europie” – odcinek 22. Tym razem Miłosz nas zaskoczył. Odwiedził… Słubice i znakomitą Anię Wawrzyniak! Zobaczcie koniecznie!), następnie razem przeprowadzili metamorfozę włosów na modelce. Zobaczcie jak im poszło!

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Miłosz Izdebski prowadzi też inny program  KLASYKIEM DO SALONU  , w którym znane osoby ze Słubic (i nie tylko!) zanim trafiają na fotel fryzjerski przeprowadzają ciekawe rozmowy w volkswagenie garbusku z 1965 roku. Zapraszamy Was do innych materiałów Miłosza Izdebskiego (KILK).

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice