fbpx
Home Aktualności Miłosz w Europie – odcinek 4 – ten o warszawskim styliście, który rzucił wszystko i wyjechał… do Czech?!

Miłosz w Europie – odcinek 4 – ten o warszawskim styliście, który rzucił wszystko i wyjechał… do Czech?!

by Wojtek
4 Odcinek Programu Miłosz W Europie. Miłosz Izdebski Przeprowadza Wywiad Z Pawłem Kaletą, Znanym Stylistą Z Warszawy, Który Przeprowadził Się Do Czech.

Dlaczego znany stylista opuścił Warszawę i przeprowadził się do Czech? Jak wygląda życie barbera Polaka, który strzyże w Pradze znane osoby? Ile kosztuje strzyżenie w stolicy Czech? Jak wygląda otwarcie salonu u naszych południowych sąsiadów? Czy polskie fryzjerstwo jest na wyższym poziomie? Te i inne pytania Miłosz Izdebski zadał Pawłowi Kalecie. Zobaczcie wywiad z czwartego odcinka „Miłosz w Europie” i przekonajcie się jak tną w Czechach! ✂️

Paweł Kaleta zamienił stolicę na stolicę, ale nie żałuje takiego wyboru. Największe Gwiazdy oddawały włosy w Jego ręce. Zwiedził pół świata i pobierał lekcje u wielkich mistrzów fryzjerstwa. Zobaczcie jak wygląda życie oraz fryzjerstwo w stolicy Czech.

Zobacz też inne programy Miłosza Izdebskiego:

Z cyklu „Miłosz w Europie” słubiczanin odwiedza Berlin

Kolejna odsłona projektu Miłosza Izdebskiego. Dziś bohaterem jest słubiczanin Sebastian Świtoński

Dzisiaj gościem Miłosza Izdebskiego jest filmowiec Mariusz Konopka, właściciel Horyzont Telewizji Studio (HTS)

 

Baner Brand Cy
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice