fbpx

Mistrzostwa Zachodniej Polski Ekogarden TennisCup


W miniony weekend na Słubickich kortach zostały rozegrane Mistrzostwa Zachodniej Polski Ekogarden TennisCup dla dzieci do dziesiątego roku życia organizowany przez Słubicką Szkołę Tenisa ProTennis. 

W zawodach łącznie wzięło 26 osób, w tym pięciu naszych zawodników resztę stanowiły osoby przyjezdne z różnych stron Polski. Rozgrywki przebiegły bardzo pomyślnie, zawodnicy reprezentowali wysyłki poziom i walczyli o każdą piłkę. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Gratulacje należą się wszystkim, ale w w szczególności Matyldzie Kąkol i Ninie Andrzejczuk za odwagę w wystartowaniu w dwóch kategoriach wiekowych.  

W kategorii czerwonej 8 latków wygrała reprezentantka naszych Słubic Matylda Kąkol. Drugie miejsce miał Matuszewski Maksym z PT Olimpia Poznań, a trzecia była Nina Andrzejczuk również ze szkoły trenera Grzegorza Koźlakowskiego. 

W kategorii pomarańczowej wygrał Żurek Patryk z AT Angelique Kerber Puszczykowo pokonując w finale Maievskyiego Stanislava, trzeci był Ignaczak Filip roznieś z Puszczykowa. 

Lista zawodników: 

  1. JUNGERMANN DARIA AT Angelique Kerber Puszczykowo
  2. Lubecka  Karina  ProTennis Słubice
  3. Rak Tosia GTT Głogów
  4. Andrzejczuk Nina ProTennis Słubice
  5. Czernaluk  Kalina ProTennis Słubice
  6. Kąkol Matylda  ProTennis Słubice
  7. Regulska Nela NST (lubuskie)
  8. Dereń Nina PT Olimpia Poznań
  9. Adamski  Wojciech AT Angelique Kerber Puszczykowo
  10. Hermach Jan Nowiński Tennis Team Mierzyn
  11. Ignaczak Filip AT Angelique Kerber Puszczykowo
  12. Janc Leon Leszno Tenis Klub
  13. Kubacki Maciej GTT Głogów
  14. Lepionka Miłosz TKS KROS Tarnowo Podgórne
  15. Maciejewski Michał GTT Głogów
  16. Maćkowski Natan AZS Poznań
  17. Maievskyi Stanislav AT Angelique Kerber Puszczykowo
  18. SZUMAN NIKODEM Przytok Tennis Club
  19. Wagner Jan SKT PROMASTERS Szczecin
  20. Wieczorek Nataniel  SKT PROMASTERS Szczecin
  21. Żurek Patryk AT Angelique Kerber Puszczykowo
  22. Matuszewski Maksym PT Olimpia Poznań
  23. Szlaga  Julek Przytok Tennis Club
  24. Timoshchuk Bohdan  ProTennis Słubice
  25. Wolny Miłosz ProTennis Słubice
  26. Zbierski Alan NST (lubuskie)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice