fbpx
Home Aktualności Myślisz, że mógłbyś zostać policjantem? Przyjdź jutro na salę SOSiR w Słubicach i sprawdź się!

Myślisz, że mógłbyś zostać policjantem? Przyjdź jutro na salę SOSiR w Słubicach i sprawdź się!

by Redakcja iLoveSłubice.pl

Słubiccy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Słubicach na sali Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji. Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego pokonał go szybko i bez trudności.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Policyjny instruktor w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizuje spotkanie praktyczne, podczas którego będzie demonstrować technikę pokonywania wybranych elementów toru i służyć wszelką pomocą i poradą uczestnikom zajęć sportowych. Każdy z uczestników treningu będzie miał możliwość sprawdzić swoją kondycję podczas pokonywania toru przeszkód, jak również porozmawiać indywidualnie z instruktorem.

Zajęcia dla zainteresowanych odbędą się w dniu 13 września 2022 roku w godz. 16:00-18:00 przy ul. Sportowej 1 w Słubicach na sali Sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Słubicach/ aspirant Agnieszka Kaczmarek

Czytaj też: SŁUBICE: 18-LATEK, 21-LATEK I NIELETNI – TRÓJKA ZŁODZIEI WPADŁA W RĘCE POLICJI

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice