Za nami kolejny weekend futbolowej 4 ligi. MKS Polonia w roli gospodarza podejmowała ekipę Tęczy Krosno Odrzańskie. Nasi gracze pokazali klasę.

Mecz odbył się w sobotę 17 października na stadionie w Słubicach. Tęcza Krosno Odrzańskie obecnie znajduje się w strefie spadkowej, z której warto wspomnieć słubiczanie zdołali się wydobyć. Po tych kilku chwilach ligowej słabości tym razem Polonia pokazała klasę wygrywając ze swoimi rywalami 3-0.

Bramki dla naszych strzelało tym razem dwóch graczy. W pierwszej połowie bohaterem był Patryk Nowaczewski, który dwa razy trafił do bramki rywala. Po przerwie jeszcze dołożył swoją cegiełkę bramkową kapitan Przemysław Begier.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Po tej kolejce Polonia pokazała się w tabeli z 18 pkt. na 9 miejscu. Już za tydzień, w sobotę nasi gracze zagrają po raz kolejny w roli gospodarza podejmując Pogoń Świebodzin. Niestety kibiców nie możemy w tym momencie zaprosić, gdyż w związku z epidemią stadiony zostały zamknięte.

Powiatowy przegląd piłkarski: Derby na remis i trudne trzy „oczka” Ilanki, czyli IV liga z pandemią w tle