fbpx
Home Aktualności Pomóżmy utalentowanej Sarze wygrać konkurs. Na głosowanie zostało kilkanaście godzin!

Pomóżmy utalentowanej Sarze wygrać konkurs. Na głosowanie zostało kilkanaście godzin!

by Renata Hryniewicz
Sara

12-letnia Sara Egwu-James ma szansę na wygraną w I edycji konkursu WORLD TALENT SHOW. Zostało tylko kilkanaście godzin głosowania.

Sara reprezentuje Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Uczy się w Państwowej Szkole Muzycznej w Słubicach w klasie fortepianu. Przygodę ze śpiewaniem, muzyką rozpoczęła jak miała 7 lat. Już wtedy wygrała pierwszy festiwal Kolęd w Szczecinku. Od tego czasu regularnie bierze udział w różnych konkursach wokalnych zdobywając nagrody. – Uwielbiam śpiew soulowy i takich wokalistek słucham na co dzień. Od małego miałam do czynienia z muzyką. W wieku 6 lat mama zapisała mnie do szkoły muzycznej i wtedy śpiew i granie na pianinie stały się moją największą pasją – mówi Sara.

Sara Egwu James

Sara Egwu James. Międzynarodowy konkurs w Koninie.

– Sara to bardzo utalentowana dziewczyna. Miłość do muzyki z całą pewnością odziedziczyła po rodzicach, gdyż zarówno jej tata jak i mama to uzdolnieni wokaliści. Sara śpiewa tak, że zawsze mam ciary jak słucham jej wykonań – mówi ciocia Sary Agnieszka Miklaszewska. – W jej śpiewie czuć pasję i miłość do muzyki. Podziwiam ją za jej pracę i determinację z jaką spełnia swoje marzenia. Sara to wrażliwa dziewczyna o ogromnym sercu. Pomimo już wielu sukcesów jakie osiągnęła nadal pozostaje zwykłą, skromną osobą, od której bije ogromny optymizm i radość z tego co robi. Trzymam za nią kciuki, dopinguje gorąco i z chęcią pomagam, jeśli jest potrzeba – zachęca do głosowania. 

12-latka udział bierze w kategorii wiekowej 12-15. 

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

W tej chwili walczy o finał utworem Ani Karwan „W prezencie” z 9 innymi uczestnikami. Nie wiadomo na której pozycji się plasuje, bo wyniki głosowania są utajnione. Dlatego też Sara, jej znajomi, przyjaciele i rodzina walczą o każdy głos. 

Posłuchajcie koniecznie jej wykonania. Głosować można na stronie: World Talent Show klikając w kropkę pod wykonaniem Sary.

Jeśli podobało wam się moje wykonanie koniecznie na mnie zagłosujcie!

O konkursie

Udział w World Talent Show biorą soliści, duety, zespoły, formacje i grupy. Konkurs jest prestiżowy.  Jurorami są: Iwona Pavlović – główna jurorka wszystkich edycji jednego z najbardziej popularnych programów polskiej telewizji „Dancing With The Stars — Taniec z Gwiazdami” , laureat “Szansy na Sukces” i “Bitwy na głosy” Sławomir Ramian, zwycięzca 8. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Mateusz „Sobek” Sobecko oraz Lenka Klimentova, zawodowa tancerka którą mieliśmy okazję wielokrotnie oglądać w programie ”Dancing With The Stars – Taniec z Gwiazdami”. 

 

 

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

1 comment

a.miklaszewska32@gmail.com 20 czerwca 2020 - 18:04

Zdolna bestia ???, proszę o głosy na Sarę.

Leave a Comment

Podcast Słubice