fbpx
Home Aktualności Poszukiwani pracownicy do kostrzyńskiej firmy produkcyjnej! Zobacz koniecznie

Poszukiwani pracownicy do kostrzyńskiej firmy produkcyjnej! Zobacz koniecznie

by Redakcja iLoveSłubice.pl

Sam Dong Europe w Kostrzynie nad Odrą poszukuje operatorów maszyn. Praca w systemie 4-brygadowym, wynagrodzenie miesięczne brutto (z dodatkami i premiami) od 5700 brutto z perspektywą rozwoju. Refundacja dojazdu do pracy już od 15 km w jedną stronę. 

Sam Dong Europe, to firma działająca w Kostrzynie nad Odrą, najmłodsza spółka z grupy Sam Dong, której historia sięga 1977r. Firma jest liderem w branży wiązek przewodów izolowanych i dostawcą dla największych światowych producentów transformatorów i generatorów.

Firma ceniona jest za to, że stawia na ciągły rozwój personelu produkcyjnego.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

– Chcemy otaczać się niezawodnym zespołem zaangażowanych i ambitnych pracowników. W maju 2022 nasze działania zostały docenione i otrzymaliśmy tytuł laureata konkursu „Dobra Firma” w kategorii „Pracodawca” – mówi manager Anna Raczykowska-Korlak. 

Zintegrowaną politykę zarządzania jakością Sam Dong Europe osiąga poprzez realizację celów jakościowych i środowiskowych w obszarach:

  • wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych w celu minimalizacji naszego wpływu na środowisko w zakresie energochłonności, emisji i odpadów powstających w procesach produkcyjnych,
    poprawę wydajności produkcji,
  • utrzymanie najwyższego poziom satysfakcji klienta,
  • wypracowanie stabilnej pozycji na rynku,
  • tworzenie zdrowego i bezpiecznego miejsca pracy,
  • płynne procesy dostawy do klientów

Sam Dong Europe – rzetelność, solidność oraz etyka

W celu realizacji powyższych zobowiązań pracuje zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania, który spełnia ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

– Każdego dnia zmieniamy się na lepsze by jeszcze bardziej sprostać wymaganiom klienta. Rynek transformatorów to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki. Rozwój naszych produktów oparty jest o potrzeby rynku, które są przeogromne. W branży elementów indukcyjnych liczy się rzetelność, solidność oraz etyka biznesu. Sam Dong Europe do początek łańcucha logistyczno-produkcyjnego światowej renomy dostawców transformatorów i generatorów. To u nas rozpoczyna się jakość, która tworzy przyszłość tej branży – podkreśla manager.

Poszukiwani pracownicy

Firma zatrudni operator-a/kę maszyn. Mile widziane doświadczenie produkcyjne, uprawnienia na wózek jezdniowy i/lub suwnice oraz mechanika maszyn. 
Ciekawa praca w systemie 4-brygadowym, wynagrodzenie miesięczne brutto (z dodatkami i premiami) od 5700 brutto z perspektywą rozwoju. Wynagrodzenie wraz z pozyskaniem kolejnych stopni kompetencji, refundacja dojazdu do pracy już od 15 km w jedną stronę. 

Zgłoszenia można nadsyłać na: rekrutacja@samdong.com

Strona internetowa firmy: Sam Dong Europe (klik)

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice