fbpx

Potrącony przez samochód Maks woła o pomoc!

Jeden z naszych czytelników zgłosił się do nas prosząc o pomoc dla swojego najlepszego przyjaciela. Jak wiemy więź psa z człowiekiem potrafi mieć ogromną moc, a ta historia naprawdę chwyta za serce.

Aktualizacja: Pies Maksiu odszedł dzisiaj o godzinie 15 z powodu komplikacji po wypadku.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Maks został potrącony 27 września, około 22.00 podczas spaceru przy ulicy Targowej w Kostrzynie nad Odrą. To miał być zwyczajny spacer jak co dzień, jednak wystarczyły niefortunne okoliczności, aby zmienić życie Maksa i jego właściciela na zawsze.

Stan techniczny drogi pozostawiał wiele do życzenia, a nieodpowiedzialnych ludzi za kierownicą w tych czasach niestety nie brakuje… Kierowca nie zwracając większej uwagi na warunki, jakie panowały wokół, nacisnął pedał gazu i uderzył w biednego psa, skazując go na ogromny ból i cierpienie. Psu groził paraliż!

Maks jest już po operacji

Psiak na szczęście dzięki ogromnym sercom i trosce ludzi, którzy go otaczają jest już po operacji kręgosłupa w klinice Animals w Słońsku. Jest szansa, że znów zacznie chodzić!


Chciałbym z głębi serca podziękować klinice weterynaryjnej Animals ze Słońska za okazaną pomoc. Uratowali mojego przyjaciela od kalectwa i dali mu szansę na dalsze życie. Na tym świecie potrzeba więcej takich ludzi o dobrym sercu. Widać, że pracownicy tej kliniki naprawdę kochają zwierzęta – mówi Michał Nowicki, właściciel potrąconego psa.

Zbiórka dla Maksia wciąż trwa. Niestety to nie jest koniec jego walki o normalne życie. Maks po operacji potrzebuje kosztownej rehabilitacji oraz drogich leków. Całkowity koszt leczenia to kwota 5000 zł (2000 zł operacja + 3000 zł rehabilitacja).

Pokażmy, że los tej cierpiącej psiny nie jest nam obojętny i dokończmy misję w przywróceniu Maksa do wolności i beztroskiego życia psa! Każda złotówka jest bardzo cenna, razem możemy osiągnąć cel!

Link do zbiórki : Operacja kręgosłupa dla Maksa (psa) | zrzutka.pl

Czytaj też: Słubice: Pomóżmy ratować zwierzęta. Bazarek Szarika już działa!

244357595 186157330328635 6867745469631126016 n 1

Fot. zrzutka.pl

s0b409f4a5c8f958 1

Fot. zrzutka.pl

Baner Brand Cy
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice