fbpx
Home Aktualności Powiatowy przegląd piłkarski: Niepewna przyszłość lubuskiej IV ligi

Powiatowy przegląd piłkarski: Niepewna przyszłość lubuskiej IV ligi

by Piotr Karp
IV Liga. Powiat Słubicki

W tę sobotę jeszcze zagramy, ale przyszłość lubuskiej piłki wydaje się być coraz bardziej niepewna. Druga fala pandemii koronawirusa i idące w nimi w parze kolejne ograniczenia stawiają poważny znak zapytania nad przyszłością IV-ligowych rozgrywek.

A szkoda by było gdybyśmy granie przerwali właśnie teraz! Zespoły z naszego powiatu punktują ostatnio bardzo często, choć w ostatniej kolejce małą wpadkę zaliczyli piłkarze ośniańskiej Spójni. Po następne punkty nie sięgnęli również zawodnicy Ilanki, ale tutaj powodem była pauza. Kolejne zwycięstwo odnotowali natomiast podopieczni Andrzeja Wypycha, którzy w ubiegłą sobotę pokonali 2-1 Pogoń Świebodzin. Bramki dla słubiczan strzelali Maksymilian Pastusiak oraz niezawodny w tym sezonie Daniel Stadie.

Polonia Słubice vs Pogoń Świebodzin: 2-1

Spójnia Ośno Lubuskie vs Pogoń Skwierzyna: 0-1

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Ilanka Rzepin (pauza)

Sobotnie granie

W piętnastej kolejce zespoły ze Słubic oraz Rzepina zagrają na wyjeździe. Polonia uda się na mecz do Skwierzyny, aby tam zmierzyć się z miejscową Pogonią. Zawodnicy trenera Odziemkowskiego pojadą natomiast do Żagania, gdzie powalczą o kolejne ligowe punkty z dość nieprzewidywalną ekipą Czarnych. Niestety w ostatniej chwili odwołano mecz Spójni Ośno Lubuskie z ostatnią w tabeli Stalą Sulęcin. Powodem takiego stanu rzeczy jest wykrycie przypadku COVID w kadrze zespołu z Ośna. Wszystkie te spotkania (za wyjątkiem naturalnie meczu Stal-Spójnia) zostaną rozegrane już dziś, ale niestety -do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić- bez obecności kibiców.

Pogoń Skwierzyna vs Polonia Słubice (sobota, godzina 13:00)

Stal Sulęcin vs Spójnia Ośno Lubuskie (odwołany)

Czarni Żagań vs Ilanka Rzepin (sobota, godzina 13:00)

IV Liga Aktualna Tabela (proszę powiększyć)

Aktualna tabela IV ligi lubuskiej (proszę powiększyć)

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice