fbpx
Home Aktualności Powstaje drugi sezon lubuskiej telewizji młodzieżowej. Młodzi Lubuszanie poszukiwani!

Powstaje drugi sezon lubuskiej telewizji młodzieżowej. Młodzi Lubuszanie poszukiwani!

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Reporter 852096 1920

Stowarzyszenie NOVUM z Gorzowa Wlkp. rusza z drugim sezonem młodzieżowej regionalnej telewizji obywatelskiej online pt. „Młody Obywatel TV” w formie autorskiego kanału informacyjnego w Internecie. Poszukiwane są osoby do 35 r.ż., którzy chcieliby stanąć przed kamerą. 

Programy są tworzone przez samych młodych Lubuszan i poruszają tematy ważne dla młodych mieszkańców naszego województwa (kultura, sprawy społeczne, sport). Celem Stowarzyszenia NOVUM jest oddanie głosu młodym Lubuszanom. Jest to pierwsza w Polsce obywatelska telewizja młodzieżowa. Wydane do tej pory odcinki można obejrzeć na stronie www.mlodyobywateltv.pl lub na kanale You Tube Młody Obywatel TV. Do tej pory odcinki obejrzało ponad pięć tysięcy Lubuszan.

Stowarzyszenie poszukuje 30 mieszkańców województwa lubuskiego, ludzi do 35 r.ż., którzy chcieliby stanąć przed kamerą, tworzyć scenariusze programów, prowadzić wywiady i reportaże.

Jeśli chcesz dołączyć do redakcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: www.stowarzyszenienovum.wordpress.com i prześlij go na adres mailowy: stowarzyszenie.novum@gmail.com lub dostarcz osobiście, umawiając się pod nr tel. 669-847-078.

Rekrutacja trwa do 31.07.2021 r.

Czytaj też: Festiwal Nowej Sztuki lAbiRynT pozyskał nowego partnera do współpracyPlakat Młody Obywatel

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice