fbpx

Powstaje drugi sezon lubuskiej telewizji młodzieżowej. Młodzi Lubuszanie poszukiwani!

Stowarzyszenie NOVUM z Gorzowa Wlkp. rusza z drugim sezonem młodzieżowej regionalnej telewizji obywatelskiej online pt. „Młody Obywatel TV” w formie autorskiego kanału informacyjnego w Internecie. Poszukiwane są osoby do 35 r.ż., którzy chcieliby stanąć przed kamerą. 

Programy są tworzone przez samych młodych Lubuszan i poruszają tematy ważne dla młodych mieszkańców naszego województwa (kultura, sprawy społeczne, sport). Celem Stowarzyszenia NOVUM jest oddanie głosu młodym Lubuszanom. Jest to pierwsza w Polsce obywatelska telewizja młodzieżowa. Wydane do tej pory odcinki można obejrzeć na stronie www.mlodyobywateltv.pl lub na kanale You Tube Młody Obywatel TV. Do tej pory odcinki obejrzało ponad pięć tysięcy Lubuszan.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Stowarzyszenie poszukuje 30 mieszkańców województwa lubuskiego, ludzi do 35 r.ż., którzy chcieliby stanąć przed kamerą, tworzyć scenariusze programów, prowadzić wywiady i reportaże.

Jeśli chcesz dołączyć do redakcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: www.stowarzyszenienovum.wordpress.com i prześlij go na adres mailowy: stowarzyszenie.novum@gmail.com lub dostarcz osobiście, umawiając się pod nr tel. 669-847-078.

Rekrutacja trwa do 31.07.2021 r.

Czytaj też: Festiwal Nowej Sztuki lAbiRynT pozyskał nowego partnera do współpracyPlakat Młody Obywatel

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!