fbpx
Home Aktualności Przed zawodnikami „StreetFighter’s” gala walki MMA. Można będzie obejrzeć „na żywo”!

Przed zawodnikami „StreetFighter’s” gala walki MMA. Można będzie obejrzeć „na żywo”!

by Renata Hryniewicz
Mma Pyrzyce

Już jutro zawodnicy MMA ze słubickiego klubu sportowego „Street Fighter’s” Paweł, Krystian, Damian i Grzegorz  staną do walk na gali MMA w Pyrzycach. Gala będzie dostępna na żywo na kanale youtube. Obejrzyjcie koniecznie i trzymajcie kciuki! 

Na piątkową galę MMA pojedzie 4 zawodników „Street Fighter’s” . Poznajcie ich.

Paweł Gawroński – 30 lat.
– Moja przygoda ze Sportami Walki zaczęła się w 2010 roku i trwa po dziś dzień. Na swoim koncie mam już za sobą trzy walki amatorskie, jedną zawodową i drugą przed sobą. Zachęcam wszystkich do spróbowania przygody z tą dyscypliną, może i Wy załapiecie tego bakcyla.

Paweł Gawroński

Krystian Jacuk- lat 17

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

– Trenuję walki od pięciu lat. Od dziecka szukałem dla siebie nowych wyzwań, do czasu, aż nie wybrałem się na pierwszy trening MMA. Wtedy już wiedziałem, co chcę robić w życiu. Mój aktualny rekord amatorski to 1/0/0. Trenuję przede wszystkim z pasji, oraz aby czuć się pewniej w dzisiejszym świecie. Zachęcam każdego do spróbowania się w tym sporcie, gdyż jest to niezapomniana przygoda, oraz dyscyplina, która rozwija zarówno ciało, umysł, jak i charakter.

Krystian Jacuk

Damian Szczerbin – 23 lata
– Trenuję sporty walki 8 lat. Mój amatorski rekord w MMA jest 1-0-1. Trenuje hobbistycznie, bo to lubię , ale też, żeby lepiej fizycznie wyglądać. Moim największym osiągnięciem sportowym jest brązowy medal na amatorskich Mistrzostwach Świata w K1 w kategorii -77 kg. które odbyły się w Milanie w 2019 r. Zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił w sportach walki, bo to jest fajna forma odstresowania się.

Grzegorz Chojka

Okres przygotowania był bardzo intensywny. Najcięższym zadaniem było zrobienie wagi. Mam nadzieję, że gala przebiegnie bez kontuzji. Swoim zawodnikom życzę powodzenia! – mówi trener Rafał Kulas.

Gala rozpocznie się o godzinie 18. Będzie ją można obejrzeć  na żywo  tutaj

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice