fbpx

Pyszne, świeże i najlepszej jakości! – takie burgery i pizze serwuje Cool Bull.

Znacie restaurację Cool Bull? Kiedyś można było tu kupić różne dania, ale całkiem niedawno właściciele i menadżer restauracji postanowili postawić na jakość i znaczenie skrócili menu. Pracownicy przeszli szkolenia  pod okiem członka Klubu Szefów Kuchni Pawła Pyry i teraz właśnie tutaj kupicie najpyszniejsze pod słońcem burgery i pizzę. Restauracja nie tylko pysznie serwuje, ale bardzo często włącza się w akcje pomocowe na rzecz mieszkańców. I choć nie chce wiele o tym mówić, klienci doceniają to zaangażowanie.

– Pyszne zapiekanki, burgery , żeberka , miła obsługa , panie uśmiechnięte i pozytywne. Cena adekwatna do jakości . Sam lokal przyjemny, chce się zostać dłużej – tak komentuje restaurację klientka Iwona Dunajewska. Podobnych komentarzy jest więcej. Klienci uwielbiają tę restaurację. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Cool Bull powstał w 2019 roku. Właścicielem  jest  Urszula Gozdek, która prowadzi również restaurację Kociołek Lubuski.

– W czasie pandemii Covid-19 restauracja Cool Bull przeszła metamorfozę i menu zostało skrócone. Zaczęliśmy bardziej skupiać się na burgerach i pizzy, przeszliśmy szkolenia – mówi menadżer Roksana Gołaś. –  Burgery mamy z najlepszej jakości wołowiny, współpracujemy z Sokołowem. Receptury burgerów opracował dla nas Paweł Pyra członek Klubu Szefów Kuchni, który jako szef kuchni pracował w wielu prestiżowych hotelach i restauracjach. Wciąż poszukujemy nowości, próbujemy uatrakcyjnić menu -dodaje. 

Mega burger – zjesz w godzinę? Będzie gratis!

Rzucając wyzwanie swoim klientom restauracja  stworzyła mega burgera, który ma w sobie aż… 700 g wołowiny (!).

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

– Jeśli komuś w ciągu godziny uda się go zjeść dostaje go od nas gratis. Obecny wynik to 12:1 dla Cool Bulla – mówi menadżerka. – Ciasto na pizze również przeszło długą drogę, żeby w końcu mogło być tak pyszne jak teraz. Wciąż mamy wiele pomysłów, które będziemy realizować. W ostatnim czasie przygotowując się do sezonu jesienno- zimowego w poszukiwaniu nowych smaków odbyliśmy kolejne szkolenie z napojów rozgrzewających.

Tutaj także kawa jest robiona według wypracowanego przepisu. Charakteryzuje ją wyrazisty smak i aromat. Jest mocno pobudzająca ( próbowaliśmy!). 

– Ciągle szukaliśmy nowych technik. Kawa, która jest z nami już od kilku lat, swój smak wypracowała w Kociołku Lubuskim.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

fotoram.io

Kociołek Lubuski – polska kuchnia w Słubicach

No właśnie. Może parę słów o kociołku. Klimat niesamowity. To polska kuchnia w Słubicach. Można by powiedzieć: Cudze chwalicie, swojego nie znacie. I z tym porzekadłem nie sposób się nie zgodzić.

– Oferujemy najlepsze specjały tradycyjnej polskiej kuchni – smaki, które niemal każdy doskonale pamięta z rodzinnego domu. Fantazja i zaangażowanie naszych kucharzy, pozwalają przygotowywać dobrze znane dania w niebanalnej, zaskakującej odsłonie. Jednym słowem: tradycyjne dania w nowoczesnym wydaniu – rekalmuje pani Roksana. 

Co zatem oferuje Kociołek Lubuski?

Najpyszniejsze wizytówki polskiej tradycji kulinarnej! Starannie przygotowywane mięsiwa, rozgrzewające i sycące zupy, świeże ryby oraz ręcznie robione pierogi – to tylko niektóre ze skarbów menu.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

– Nie boimy się nowości i eksperymentów, dlatego tradycyjne potrawy często uzupełniamy o egzotyczne akcenty. Poza pyszną kuchnią polską serwujemy również specjały kuchni niemieckiej, a okazjonalnie – także pochodzące z innych zakątków świata. Maksimum jakości i smaku. Musicie wiedzieć, że każdą z naszych potraw od początku do końca przygotowujemy sami. Nie idziemy na łatwiznę, dlatego stronimy od gotowych półproduktów, konserwantów, sztucznych ulepszaczy. Dania Kociołka Lubuskiego zawsze są pełne smaku i zdrowia. Wszystko po to, abyście mogli czerpać szczerą radość z ich jedzenia – podkreśla menadżerka.

Akcje pomocowe

Restauracja Cool Bull nie tylko serwuje pyszne jedzenie i napoje. To jedna z niewielu słubickich restauracji, która bardzo częsta włącza się w akcje pomocowe. Wielokrotnie po nagłośnieniu przez portal I Love Słubice akcji, w której trzeba było komuś pomóc, menadżerka natychmiast proponowała włączenie się do pomocy przekazując połowę utargu z danego dnia na rzecz osoby potrzebującej. Choć wielokrotnie pytaliśmy, dlaczego Cool Bull tak chętnie włącza się w akcje, menadżerka kwituje to jednym zdaniem.

– Nie jest tak do końca, że my pomagamy. Pomagają tak naprawdę nasi klienci, którzy biorą udział w naszych akcjach – zaznacza R. Gołaś.

My bardzo się cieszymy, że w Słubicach jest taka restauracja, która nie tylko stawia na dobre jedzenie najlepszej jakości, ale też ma na celu pomoc tym najbardziej potrzebującym. 

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
słubicka 5, 69 108 cybinka (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice