fbpx
Home Aktualności Redakcja „Młodego Obywatela” poszukuje kreatywnych młodych Lubuszan

Redakcja „Młodego Obywatela” poszukuje kreatywnych młodych Lubuszan

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Gazeta Młody Obywatel Plakat

Stowarzyszenie NOVUM z Gorzowa Wlkp. wyda w tym roku dwa nowe numery młodzieżowego magazynu obywatelskiego „Młody Obywatel”. Czasopismo powstało w ubiegłym roku i porusza sprawy istotne z punktu widzenia młodych mieszkańców naszego województwa (kultura, sprawy społeczne, sport).

Celem Stowarzyszenia jest oddanie głosu młodym Lubuszanom. Do pisania tekstów zachęcają wszystkich mieszkańców województwa lubuskiego, którzy nie ukończyli 35 lat. Jest to pierwsze w naszym regionie obywatelskie pismo młodzieżowe. Pierwszy tegoroczny numer w liczbie 500 egzemplarzy ma być gotowy już we wrześniu i będzie kolportowany w galeriach handlowych oraz w innych miejscach publicznych w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.

Do wejścia w skład redakcji Stowarzyszenie poszukuje 30 mieszkańców województwa lubuskiego, ludzi młodych do 35 r.ż. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.stowarzyszenienovum.wordpress.com i prześlij go na adres mailowy: stowarzyszenie.novum@gmail.com lub dostarcz osobiście umawiając się pod nr tel. 669-847-078.

Rekrutacja trwa do 31.07.2021 r.

 Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

Mariusz Sobkowiak
Prezes Stowarzyszenia NOVUM

Czytaj też: I edycja Sun Session za nami. Bawiliście się świetnie! [GALERIA FOTO, WIDEO]

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice