fbpx
Home Aktualności Rozstrzygnięto konkurs plastyczny stowarzyszenia „Przystań”.

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny stowarzyszenia „Przystań”.

by Robson
Konkurs Plastyczny (7)

Dokładnie 15 grudnia przedstawiciele stowarzyszenia pomocy dla osób uzależnionych „Przystań” wyłonili laureatów konkursu plastycznego pn. „Życie bez nałogów jest piękne”. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych.

Konkurs mógł się odbyć dzięki wsparciu Gminy Słubice z tegorocznego budżetu. Głównymi celami były popularyzacja wiedzy na temat uzależnień, uświadamianie młodzieży występujących zagrożeń, promocja zdrowych zachowań i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu, propagowanie życia bez nałogów, skłanianie uczniów do zachowań asertywnych, rozwijanie wyobraźni plastycznej, popularyzacja działań plastycznych i poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także rozwijanie kreatywności uczestników konkursu.- Jesteśmy pewni, że wszystkie cele udało się zrealizować. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i obiecujemy, że nie jest to na pewno ostatni konkurs kreatywny naszego stowarzyszenia.

Warto dodać, że przez obecną sytuację związaną z wirusem postanowiono, że prace można było przesyłać w formie zdjęcia lub pocztą na adres stowarzyszenia. Przedstawiamy laureatów w obu kategoriach wiekowych.

Kat. klas 4-6

Nagrody główne

  1. Marta lat 11
  2. Briana kl. 6
  3. Błażej kl. 4

Nagrody pocieszenia

  1. Kamil 4
  2. Fabian kl.5

Kat. klas 7-8

Nagrody główne

  1. Igor kl.7
  2. Dawid kl.7
  3. Emil kl. 7

Nagrody pocieszenia

  1. Nataniel lat 6
  2. Nagrody pocieszenia

Warto też dodać, że znalazł się też mały pomocnik Nataniel lat 6. Uważa, że telefony komórkowe psują oczy. Słuszne spostrzeżenie. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za wzięcie udziału i gratulujemy wygranej. Po odbiór nagród prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem.

Tel. 601 786 339

e-mail. przystanslubice@gmail.com

Czytaj też: Festiwal Aniołów wprowadzający nas w klimat świąt Bożego Narodzenia w tym roku się nie odbędzie

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice