fbpx
Home Aktualności Rzepin i Sulęcin zwyciężył na piasku

Rzepin i Sulęcin zwyciężył na piasku

by Robson
Pilka Plazowa Slubice 43

Niejako na pożegnanie lata odbył się turniej siatkówki plażowej w Słubicach. Okazją był Międzynarodowy Dzień Sportu. W naszym mieście z tej okazji odbyło się kilka sportowych wydarzeń.

 Turniej siatkówki plażowej z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA SPORTU odbył się na dwóch boiskach piaszczystych przy SOSiR. W turnieju wzięło udział łącznie 5 drużyn (3 męskie i dwie damskie). Rozegrano dwukrotnie mecze systemem każdy z każdym (mecz i rewanż). Wszystkich uczestników powitał burmistrz Mariusz Olejniczak życząc dobrej siatkarskiej zabawy i oczywiście gry bez kontuzji. Warto dodać, że w czasie turnieju przeprowadzono konkurs „celnościowy” osobno dla pań i panów. Zawodnicy mieli za zadanie trafić z zagrywki w baner jednego z patronów medialnych (portal I Love Słubice).

Zwycięzcy tego konkursu zostali równocześnie wyróżnieni tytułem Najlepszej Zawodniczki i Najlepszego zawodnika imprezy- MVP. Wszystkie drużyny zostały nagrodzenie pucharami i dyplomami.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice