fbpx
Home Aktualności SKP Słubice wybrał się na swój kolejny mecz ligowy do pobliskiej Górzycy. Lider pozostał liderem

by Robson
Skp Slubice Odra Gorzyca 35

SKP Słubice wybrał się swój kolejny mecz ligowy do pobliskiej Górzycy. W bardzo wyrównanym meczu padł wynik…

Mecz w Górzycy odbył się w sobotę 17 października. Słubiczanie jako liderzy przegrali pierwszą połowę 1-2. W drugiej połowie udało im się zremisować 2-2. Strzelcami bramek byli Dominik Gabrysz i Andre Filipa. Trener i zarazem prezes SKP Adam Mroziński jest jednak zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy nadal pozostają liderem A-klasy.

– Ciężko pracują na treningach i to bardzo cieszy. Dodatkowo mam teraz kadrę aż 27 zawodników, więc jest z czego wybierać – mówi.