?????????????????????????????????????

W trzeciej ligowej kolejce gorzowskiej A-klasy miejscowi piłkarze Słubickiego Klubu Piłkarskiego wystąpili w roli gospodarzy podejmując sąsiada z tabeli Pogoń Krzeszyce.

Po dwóch ligowych zwycięstwach z Górzycą (4-2) i Dąbroszynem (5-2) podopieczni powracającego po rocznej przerwie „na fotel” trenera Przemysława Kuźniara mieli zapewne chrapkę na trzeci triumf. Jednak mający przed tym meczem tyle samo punktów, czyli sześć gości z KS Pogoń Krzeszyce nie zamierzali zwycięstwa podać naszym na tacy.

Pierwsza połowa – gdyby nie bramka dla SKP Mateusza Krasińskiego, nie była obfitującym w bramkowe okazje widowiskiem. Kiedy wydawało się, że miejscowi pójdą za ciosem i podwyższą na swój korzyść wynik – a było ku temu kilka dobrych okazji – to goście cieszyli się z remisu. Strzelcem drugiej i jak się okazało ostatniej bramki w tym meczu był Michael Rusinek. Wynik ten w ostatecznej ocenie może zostać uznany jako sprawiedliwy, choć z małym wskazaniem na biało- niebieskich.

Słubiczanie zajmują po tej kolejce drugie miejsce w tabeli, a goście z Krzeszyc trzecie. Z kompletem 3 zwycięstwa lideruje KS Lubniewiczanka. Kolejny pojedynek po dwóch tygodniach przerwy (SKP w kolejce nr 4 będzie pauzowało) ponownie w roli gospodarzy odbędzie się w niedzielę 18 września. Tym rywalem będzie Mościenko Sienno. Zapraszamy kibiców na godz. 16.

Jako, że to nasza pierwsza relacja z meczu SKP przedstawiamy również skład na bieżący sezon:

Bramkarze: Michał Mosica, Paweł Szkutnicki

Obrońcy: Łukasz Ceranowicz , Kamil Ceranowicz , Łukasz Jaszczuk, Norbert Polowczyk, Bartosz Tomków , Konrad Olejnik , Dorian Nowicki, Adam Mroziński , Damian Szydło

Pomocnicy: Przemysław Mól , Dawid Rękawiecki, Mateusz Krasiński (transfer Spójnia Ośno Lubuskie, Denys Polozun (Odra Górzyca), Dominik Gabrysz, Marcin Śmielewicz, Łukasz Gulbiński, Maciej Mikołajczak, Dawid Baranowski , Paweł Goworko

Napastnicy: Piotr Mroziński, Patryk Kowalski (Odra Górzyca), Mateusz Tymczyj, Łukasz Dąbrowski

Jeszcze mała statystyka po 5 kolejce ligowej IV ligi naszych powiatowych przedstawicieli:

– Pogoń Świebodzin- MKS Polonia Słubice 2-1 (5 pkt, miejsce w tabeli- 12)
– Spójnia Ośno Lubuskie- Gold-Las Budowlani Murzynowo 1-1 (5 pkt, miejsce w tabeli- 13)
– Ilanka Rzepin- Dąb Sława-Przybyszów 2-4 (7 pkt, miejsce w tabeli- 5)