fbpx

Słubice: Bramkarze mieli swój dzień [FOTORELACJA]

Już po raz drugi w tym roku odbył się firmowany przez Promet Keeper Academy „Dzień Bramkarza”. Frekwencja małych i dużych dopisała. Odbyły się gry i zabawy piłkarskie dla kilku roczników młodych adeptów tego sportu.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem tego wydarzenia jest grupa trenerów z Mirosławem Dębcem na czele. Pan Mirek sam był bardzo dobrym bramkarzem i postanowił swoją zawodniczą i trenerską wiedzę wykorzystać w szkoleniu dzieci i młodzieży pod marką słubickiej akademii piłkarskiej.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Po pierwszej edycji Dnia Bramkarza przyszedł czas na drugą jego odsłonę, która odbyła się na stadionie w niedzielę 5 września. Tuż po otwarciu turnieju rozpoczęto zmagania w poszczególnych rocznikach. Młodzi adepci i następcy Łukasza Fabiańskiego brali udział w kilku grach i zabawach. Wszystko zakończyło się „bitwą duetów” polegającą na strzelaniu bramek w określonym czasie. Najpierw wystąpiła piłkarska młodzież, a wisienką na tym bramkarskim torcie był turniej rodzinny.

Dzięki wsparciu Gminy Słubice zakupiono nagrody rzeczowe dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach. Oto najlepsi z najlepszych:

Roczniki 2008-2009
1. Oliwier Komejsza
2. Maciej Banaszak
3. Kacper Majchrzak

Roczniki 2010-2011
1. Maciej Karnicki
2. Borys Skierkowski
3. Franiu Rekret

Roczniki 2012-2014
1. Igor Kozłowski
2. Jakub Dmitrzak
3. Fabian Bieniek

Rodzinne duety
1. Julian Dutkiewicz
2. Antek Borula
3. Kuba Kołosowski

Promet Keeper Academy „II Dzień Bramkarza”… statystyka: 42 uczestników,152 mecze. Wydarzenie to miało również wymiar charytatywny. Do specjalnych puszek zbierano środki finansowe dla wsparcia małej Igi.

Czytaj też: SKP Słubice zremisował z KS Krzeszyce

 

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!