fbpx
Home Aktualności Słubicki policjant Jakub Komar wygrywa ogólnopolski maraton MTB Kaczmarek Electric! Gratulacje!

Słubicki policjant Jakub Komar wygrywa ogólnopolski maraton MTB Kaczmarek Electric! Gratulacje!

by Redakcja iLoveSłubice.pl

Młodszy aspirant Jakub Komar ze Słubic w niedzielę (11 września) wygrał ogólnopolski maraton MTB w Nowej Soli, pokonując dystans „mega”, który wynosi 53 kilometry. 

– Trasa w Nowej Soli jest wymagająca, trochę podjazdów i odcinków trudnych technicznie, ale wyścig rozgrywa się na dosyć dużych szybkościach co mi odpowiada. Z wyścigu w Nowej Soli 3 rok z rzędu wyjeżdżam ze zwycięstwem – mówi I Love Słubice Jakub Komar. – Zostały jeszcze dwa ostatnie etapy wyścigu w Świebodzinie i Wolsztynie. Skupiam się na walce o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu maratonów Kaczmarek Electric MTB -dodaje.

Jaki jest policjant-kolarz? Tak go opisują koledzy i koleżanki z pracy: 

Na co dzień Jakub to nasz kolega z pracy – dzielnicowy, człowiek, który zna i rozwiązuje problemy mieszkańców  w podległym rejonie służbowym, policjant pierwszego kontaktu, społecznik.  Spokojny, zdyscyplinowany duch sportowy, gdy ściąga policyjny mundur i wsiada na rower nie ma sobie równych.

Fot. Lubuska Policja

Dzielnicowy łączy pracę z pasją, w sezonie letnim wsiada na policyjny rower i wspólnie z policjantem z niemieckiej jednostki patroluje rejon miasta.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Młodszy aspirant Jakub Komar jest obecnie zawodnikiem klubu MEDLook Cycling Team w Słubicach. W barwach tego klubu po raz kolejny w maratonie MTB Kaczmarek Electric, który odbył się w minioną niedzielę nasz kolega w kategorii „M3- zawodnicy w wieku 30 – 39 lat” nie miał sobie równych, zajmując pierwsze, zaszczytne miejsce na podium.

Pan Jakub  jest również aktualnym mistrzem województwa lubuskiego amatorów kolarstwa szosowego. Brał udział w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski policjantów podczas Tour de Pologne amatorów zajmując szóste miejsce. Gratulujemy naszemu koledze i życzymy mu samych sukcesów w pracy jak i w sporcie.

Autor: Agnieszka Kaczmarek, Komenda Powiatowa Policji w Słubicach/Renata Hryniewicz

Czytaj też: DZIELNICOWY ZE SŁUBIC NAJSZYBSZY W OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE KOLARSTWA GÓRSKIEGO!

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice