fbpx

Słubiczanka Kalina Czernaluk zajęła II miejsce w turnieju tenisowym w Rokietnicy. Był to pierwszy jej występ poza granicami Słubic. Wielkie gratulacje!

W sobotę (15 października) w Rokietnicy w Centrum Tenisowym został rozegrany turniej tenis 10. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: czerwonej, pomarańczowej oraz zielonej. Lokalną Słubicką Szkołę Tenisową ProTennis reprezentowała Kalina Czernaluk w kategorii czerwonej. Młoda tenisistka zmierzyła się z 10 zawodnikami w wieku ośmiu lat. Wygrała cztery z pięciu rozegranych meczów, co dało jej świetny wynik w postaci drugiego miejsca. 

 

– To pierwszy taki turniej dla naszej zawodniczki. Wcześniej tylko rywalizowała na lokalnym podwórku i brała udział w turniejach, które organizuje nasza szkoła. Jednak rodzice zdecydowali się poświęcić czas na rozwój dziecka i wyjechali z nią poza granice miasta. Miałem przyjemność oglądać te mecze na żywo i jestem bardzo zadowolony, ponieważ Kalina nie gra jeszcze tak długo, jak trenują jej przeciwniczki, a walczyła o każdy punkt, co dawało jej dużą przewagę. Jednak najbardziej cieszy mnie radość, jaką sprawiała Kalince gra- mówi trener Grzegorz Koźlakowski. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Czytaj też: SŁUBICE: OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA DLA DZIECI

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!