fbpx

Świetny występ Niny Andrzejczuk na turnieju w Zielonej Górze.

Nina Andrzejczuk najmłodsza spośród zawodniczek Szkoły ProTennis uzyskała świetny wynik zajmując 1 miejsce w grupie czerwonej czyli zawodnicy w wieku 8 lat, organizowanym przez Zielonogórski Klub Tenisowy turnieju Aqua Cup.

Dla Niny to ogromny sukces bo jak sama mówi ma już 6 pucharów za trzecie miejsce 3 za drugie a za pierwsze miejsce jeszcze nie zdobyła.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Nina swietnie zagrała łącznie dziesięć meczy, we wszystkich dawała z siebie wszystko i nie poddała się nawet w finale w którym przeciwnik miał dwie piłki meczowe.

W turnieju udział wzięły też Kalina Czernaluk i Matylda Kąkol w kategorii pomarańczowej rocznik 2014 oraz Karina Lubecka w kategorii zielonej rocznik 2013.

Równocześnie w Cottbus odbyły się regionale halowe mistrzostwa Branderburgii. W kategorii do lat 18 zwyciężył zawodnik naszego klubu Patryk Sarnowski (2008), który w Niemczech reprezentuje klub TCF Frankfurt (O). Patryk podczas turnieju pokonał utytułowanego 17-letniego zawodnika z pierwszej pięćdziesiątki niemieckiego rankingu co jak sam mówi jest dla niego dużym sukcesem. Gratulujemy!!


Autor:

Szkoła Tenisa ProTennis

Czytaj także:

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!