fbpx
Home Aktualności Sześć dni bramkarskiego campu [FOTO]

Sześć dni bramkarskiego campu [FOTO]

by Robson
Dsc 0057 1024x684 2

Pojedynkiem pomiędzy czterema rocznikami młodych piłkarskich adeptów i rodziców zakończył się Bramkarski Camp firmowany przez trenera z Promet Keeper Academy by Miro Dębiec.

Po meczu pokoleń odbyło się oficjalne i uroczyste zakończenie. Co ciekawe w tej zabawie, rodzice wystąpili w jednym składzie, natomiast uczestnicy Campu w czterech kategoriach wiekowych. Ten fakt nie przeszkodził jednak tym nieco starszym wygrać wszystkie te międzypokoleniowe pojedynki. Królem strzelców z 6 bramkami został Tadeusz Jacek. Gratulacje!

Ceremonii podsumowania dokonał Miro Dębiec w asyście czterech trenerów, którzy prowadzili również treningi. -To co fajne, szybko się kończy- tymi słowami rozpoczął. Zanim nagrodzono wyróżniających się w poszczególnych, atrakcyjnych wydarzeniach (zadaniach) w ramach Campu podziękowano Joannie Kanii- Jacek za przeprowadzenie zajęć z aerobiku i fitness,  burmistrzowi Słubic Mariuszowi Olejniczakowi za wsparcie i dobrą energię, Andrzejowi Martyniakowi (SOSiR, Polonia Słubice za logistyczne wsparcie, a także wszystkim trenerom i Sławomirowi Tomusiakowi za obsługę medialną.

Poprosiliśmy pana Mirka o kilka słów podsumowania i przedstawienie najważniejszych statystyk.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

– 600 minut dopołudniowych treningów

– 600 minut popołudniowych gier piłkarskich i bramkarskich

– 120 minut warsztatów na temat zdrowego życia

– Quiz wiedzy o bramkarstwie

W Igrzyskach Bramkarskich (bitwy obozowe, konkursy celności na macie oraz konkurs rzutów karnych) zwyciężyli:

Rocz. 2006-2008

Wiktor Łobaczewski, Fabian Zwierzchaczewski i Oliwier Komejsza

Rocz. 2009-2010

Filip Anufrajonek, Kuba Kołosowski i Jasiu Rekret

Rocz. 2011-2013

Franek Rekret, Michał Pakirski i Kamil Grochociński

Chyba największymi wydarzeniami jednak i atrakcją były wizyty pochodzących z naszego miasta wspaniałych…Pauliny Dudek (obecnie Paris Saint-Germain), a także Łukasza Fabiańskiego (obecnie West Ham United). Obie te osoby zaczynały swe kariery w Słubicach, w wieku większości uczestników Campu. Pokazują, iż jak się chce, ciężko pracuje można naprawdę wiele zdobyć.

Jako trenerzy dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten camp był wyjątkowy.- zakończył M. Dębiec.

Całość podsumowania zakończyło losowania atrakcyjnych piłkarskich pamiątek i sprzętu

Czytaj też: Wystartował golfowy weekend [FOTO]

Baner Brand Cy
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice