fbpx
Home Aktualności To był pamiętny 5 czerwca 2010 roku

To był pamiętny 5 czerwca 2010 roku

by Redakcja iLoveSłubice.pl

Niedawne wybory na prezydenta RP i wygrana Andrzeja Dudy to dobra okazja do wspomnienia odwiedzin obecnego prezesa PIS-u Jarosława Kaczyńskiego. Niecałe dwa miesiące temu minęła 10 rocznica odwiedzin ówczesnego kandydata na najważniejszy w naszym kraju urząd.

Jarosław Kaczyński odwiedził Słubice dokładnie 5 czerwca 2010 roku. Były to niespełna dwa miesiące od katastrofy smoleńskiej, w której zginął jego brat i zarazem ówczesny Prezydent RP. W związku z tym ogłoszono nowe wybory. Tymczasowym pełniącym obowiązki prezydenta został marszałek sejmu Bronisław Komorowski. Wracając jednak do wizyty J. Kaczyńskiego, na tzw. słubickim deptaku obok mostu witały go tłumy zwolenników jego osoby jak i partii, którą reprezentuje do dziś.

Warto też dodać, że na tym spotkaniu nie zabrakło również przeciwników dzisiejszego prezesa.  Zachęcamy do uważnego prześledzenia fotogalerii z tego spotkania. Byliście wtedy na deptaku? Może jesteście na zdjęciach…. Zachęcamy  też do dzielenia się swoimi uwagami.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice