fbpx
Home Aktualności Siatkarska plaża wzywa… 500 złotych dla zwycięzców w słubickim turnieju!

Siatkarska plaża wzywa… 500 złotych dla zwycięzców w słubickim turnieju!

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Turniej Piłki Siatkowej W Słubicach. Ilustracja Pixabay.

Już w najbliższą świąteczną sobotę od godz. 10.00 na boiskach piaszczystych SOSiR, przy ul. Sportowej odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej dr. 3-osobowych o Puchar Burmistrza Słubic. Głównym organizatorem jest SOSiR Słubice, natomiast portal I Love Słubice jest patronem medialnym.

Siatkówka plażowa wraca do Słubic po ponad 5-letniej przerwie. Wtedy odbywały się tu turnieje jednodniowe, jak również cale cykle Grand Prix. Dlatego cieszy fakt, iż amatorzy tego sportu ponownie będą mieli okazję zmierzyć się na tutejszych obiektach, mając do dyspozycji dwa, znajdujące się tuż obok pola golfowego boiska piaszczyste. Cały czas trwają zapisy do tej imprezy. Warto pamiętać, że ze względów organizacyjnych zapisy przyjmowane są do piątku 14 sierpnia, godz. 14.00. Można to zrobić na kilka sposobów podając nazwę drużyny, miejscowość i nazwiska zawodników (-czek) na poniższe adresy lub nr telefonów:

SOSiR Słubice

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Robert Tomczak – sędzia główny

Oprócz dobrej sportowej i aktywnej siatkarskiej zabawy w rywalizacji nie zabraknie trofeów dla najlepszych ekip oraz wyróżniających się zawodników!

Plakat Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej W Słubicach. Turniej Odbędzie Się W Sobotę 15.08.20.

Nagrody ufundowane przez burmistrza Słubic i Prezesa SOSiR:

– puchary – za m-ca I-IV;

– statuetki – dla najlepszych zawodników (MVP, atakujący, rozgrywający);

– dyplomy – dla wszystkich drużyn dyplomy;

– drobne nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników (-czek) ?;

– posiłek regeneracyjny + woda.

Uwaga!- Natomiast sponsor prywatny ufundował nagrodę finansową dla I drużyny w kat. Open w wysokości 500 PLN !!!

Organizatorzy postanowili dzięki tej imprezie wesprzeć „naszych mniejszych braci”, czyli pieski ze schroniska „Azorki” w Gorzowie WLKP i kotki najbardziej potrzebujących osób ze Słubic. Jest prośba do wszystkich ekip aby zamiast wpisowego dostarczyć karmy dla nich o wartości minimum 30 zł od drużyny (niech to będzie mniejsza ilość ale dobrej jakości). Turniej główny jest rozgrywany w kategorii „Open” (mogą być drużyny mieszane), jednak w przypadku zgłoszenia do dnia 13 sierpnia co najmniej 3 drużyn żeńskich zostanie przeprowadzony dla nich osobny turniej.

Portal I Love Słubice przygotował nagrody w postaci kubeczków dla pierwszej ekipy, a dla wszystkich zestaw redakcyjnych gadżetów. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Nagrody I Love Słubice W Słubickim Turdnieju Piłki Siatkowej

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice