fbpx
Home Aktualności Młoda para ze Słubic dołączyła do Twórczego Społeczeństwa i walczy o lepszy świat

Młoda para ze Słubic dołączyła do Twórczego Społeczeństwa i walczy o lepszy świat

by Renata Hryniewicz
Fotoram.io

Ona z zawodu jest pracownikiem medycznym we Frankfurcie, od niedawna mieszka w Słubicach. On również mieszka w Słubicach i prowadzi agencję pracy i firmę budowlaną „Eurojob-West”. Mowa o Anastasii Mursin i Michale Podymie, którzy dołączyli do Twórczego Społeczeństwa i promują ideę w naszym regionie. 

Projekt „Twórcze społeczeństwo” (TS) jest organizowany z uczestnikami międzynarodowego ruchu społecznego ALLATRA po konferencji 11 maja 2019 roku. Celem jest budowanie takiego formatu społeczeństwa, w którym wartość ludzkiego życia będzie stała na pierwszym miejscu.

– Format społeczeństwa, jest oparty na 8 filarach TS. Te filary zostały stworzone po prawie 10-letnim badaniu społecznym, na podstawie wywiadów z ludźmi – mówi pani Anastasia. – Wywiady zostały zbadane i powstały 8 fundamentów. Podstawowym z nich jest to, co dla ludzi jest najważniejsze w życiu, czyli po prostu szczęśliwe życie.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

8 Основ Польша 4k

Dlaczego dołączyliście do tego projektu?

– Przede wszystkim dlatego, że przeraża nas ten format życia i społeczeństwa, który jest teraz. Nazywamy siebie rozwiniętą, supercywilizacją i nadal zabijamy siebie nawzajem, jeden kryzys za drugim, niesprawiedliwość, okłamywanie, strach za przyszłość. Po prostu widzimy swoją odpowiedzialność za naszą przyszłość i rozumiemy, że przekładając odpowiedzialność na polityków nic nie zmienia – odpowiada pan Michał.

– Z powodu, że projekt znajduje się na etapie informowania, nasze działanie polega na informowaniu społeczności, w naszym przypadku polskiej o tym, że już się realizuje – dodaje aktywista.

W dążeniu do celu te młode osoby wspiera bardzo mocna mama pana Michała Wiesława Podyma.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

Konferencja

Jednym z celów ALLATRA jest wdrożenie na całym świecie modelu Twórczego Społeczeństwa, społeczeństwa, w którym życie ludzkie jest najwyższą wartością. W tym celu obszary działalności ALLATRA obejmują rozpowszechnianie istotnych i niezbędnych informacji poprzez wyjątkową sieć opartą na tysiącach kanałów multimedialnych i wielu platformach.

Wśród inicjatyw, które stawia sobie „Twórcze Społeczeństwo” są konferencje. Jedna z wielu światowych konferencji pod hasłem„Globalny Kryzys. To już dotyka każdego” odbędzie się 24 lipca. Uczestnikami będą znane na całym świecie postaci, które będą mówić o kwestiach związanych z egzystencją. Konferencja organizowana jest na platformie Międzynarodowego Ruchu Społecznego ALLATRA. To globalne wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie przez wolontariuszy na ponad 60 języków. 

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

Konferencję będzie można obejrzeć na https://www.youtube.com/watch?v=uC9Ljj-QHi4

Kluczowe tematy konferencji: ● Transformacja cyfrowa, wprowadzenie wysokiej technologii opartej na sztucznej inteligencji w różne dziedziny życia społeczeństwa światowego: zagrożenia i korzyści. ● Czwarta rewolucja przemysłowa i zagrożenie masowym bezrobociem. ● Przyszłość bez pracy. Przyczyny nieuchronnego upadku gospodarki światowej, jeśli zachowany zostanie format konsumpcyjny. ● Radykalne zmiany we wszystkich sferach życia społecznego. ● Problem przeludnienia. ● Szybkie wyczerpywanie się zasobów naszej planety. ● Globalne zmiany klimatu. ● Cykliczność zdarzeń geologicznych, które zależą od czynników zewnętrznych. ● Znaczenie każdego człowieka w budowaniu Twórczego Społeczeństwa. ● Przetrwanie ludzkości i odrodzenie cywilizacji.

Globalny Kryzys. To się dzieje już teraz | Zwiastun

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice